SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Събмит в директории: бързо или бавно?

Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

Ок, намерих един забравен длл, надявам се това да е бил проблемът. Ре-ъплоуднах зипчето, дано да тръгне тоз път...
сега работи вече /стартира без проблем/ за другите функции несъм пробвал/
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

сега работи вече /стартира без проблем/ за другите функции несъм пробвал/

Кат гледам с колко зор тръгна, познай какви ги е натворил дивелъпърът от после ;) Сериозно, извинявам се за фалстарта, ама кат не тествам достатъчно... Бързата работа слепи ги ражда :)
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

Сега вече тръгна...ама да не се повтаря!
хехе :D
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

не се притеснявай от тези 2,5к поне 500 няма да ти отговорят или удобрят :D
Сподели какви са резултатите ти ?
Аз свалих тулчето(мерси, добро дело си направил :) ) , ще го пробвам още днес или утре :)
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

не се притеснявай от тези 2,5к поне 500 няма да ти отговорят или удобрят :D
Сподели какви са резултатите ти ?
Аз свалих тулчето(мерси, добро дело си направил :) ) , ще го пробвам още днес или утре :)

Минал само 500 от списъка, около 400 работеха, събмитнах в точно 380 и досега имам 52 потвърдени листинга. За по-нататък в списъка не знам, щото не съм го минал целия.
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

Мерси :) Аз си знам, че не работи много-много добре, ама кат се има предвид, че я скалъпих за лично ползване - бива. Всъщност го скалъпих туй след като ме ядоса алл събмитъра (бех се засилил да го купя, ама демото беше толкова орязано, че направо ме изнерви -- никога не пазарувам без да пробвам) а едно друго дет изтеглих се оказа мръсен адуър, и така го снадих туй чудо... Демек -- моля хората да не очакват нещо специално.
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

Позволяваш ли да го продам в DP?
шегувам се :D
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

Позволяваш ли да го продам в DP?
шегувам се :D

Хи хи - аз така или иначе ще го "продам" кат фрийуър на моя сайт и в дп, така че ако моеш му зе някой лев преди официалния старт - да не забравиш да почерпиш :)
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

Супер си :) Мерси за тулчето :) Пуснах го - работи, остава само да ми остане малко повечко свободно време, за да го пробвам с директориите :)


Вдигам темата само, за да си изпълня обещанието. Минах около 500 от тез директорийки и общо- взето е по- добре отколкото очаквах (около 400 от тях работеха и събмитнах, за една седмица 50-60 ме листнаха, ако се вярва не имилите дет ги пращат, щот не съм ходил да проверявам.)

Опитах се да направя тулчето по човеколюбиво, ама не знам доколко съм успял. Тествах го на две кутии и изглежда да работи, ама гаранция не давам ;-)

В допълнение -- някои от тия директорийки пробват да пробутат зарази, така че си дръжте антивирусните програмки включени. Тествал съм само първите 500 директории, така че теоретично е възможно оттам-нататък сичко да е шкарт (просто немам време сега да отделя няколко дни от живота си за това и не знам кога ще мога да ги мина сите)

Тулчето е тука:
http://bestscreensavers.info/SiteSubmitter.zip

Ако съм ви досадил -- извинявам се, ама нали все много дърдоря...
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

Супер тулче, мерси и от мен :) Едно въпросче, ако не е производствена тайна :) ,
Как мога да аддна още директории към списъка и да ги зарежда всичките?
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

Супер тулче, мерси и от мен :) Едно въпросче, ако не е производствена тайна :) ,
Как мога да аддна още директории към списъка и да ги зарежда всичките?
Ми пращаш ми ги и аз ги адвам (ако не са производствена тайна :) )

Ако трябва да съм по- сериозен -- ще трябва да му добавя някакво импорт бутонче сигурно, ама баш сега много работа имам по други бъгове в други програмки и не знам кога ще ми остане време.
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

Готово, добавих и директориите, които ми изпрати thebutcher към базата данни и сега са общо 5400 (просто свалете отново тулчето от същото място)

thebutcher -- съжалявам, че се забавих цяла седмица, ама чак сега успях да се добера до вкъщи а нямаше как да работя хоби-работи от работата ;(
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

Мерси колега, златен си . Дано поне 70% от всичките работят, че не съм имал време да ги тествам преди :)
Успех и "приятно" субмитване на всички.
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

Абе всички пишат, че са от т.нар. "clean directories".
Може ли да се разбере кои всъщност не са? :confused:
 
Re: Събмит в директории: бързо или бавно?

Идея си нямам какво значи "clean directories" -- чисти от към вируси, с директ линк или нещо друго? Ако питаш дали съм ги проверявал -- все не ми остава време да ги мина всичките, така че нищо не мога да кажа специално за тези в тулчето.
 

Горе