SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Събота среща на форума

nbsp

New member
Давайте предложения за заведение.

Резервацията ще я правим по броя заявки, така че, моля, който иска да дойде и резервира място, да прояви достатъчно сериозност и да присъства или поне да каже, че няма да има възможност. Тъпо се получава, когато резервирам за 10 човека, а седим цяла вечер само двама.
 
Последно редактирано:
Re: Събота среща на форума

<!-- не искам да се бъркам и меся, но тия неща не трбва ли да се организиарат и съобащават от малко по-рано -->
 
Re: Събота среща на форума

Здравейте, незнам кой и как брои, но бройте и мен. Може би е добре да има някаде по-нагледен списък за да може този, който брои да не прелиства целия постинг. Относно заведение: откриха "новото под липите" - води се на Черни Връх нещо си но дефакто е в една от пресечките вляво като подминеш Сребърна и продължиш към Околовръстното. Сигурно имат и сайт откъдето го има точния адрес но в момента нямам време да проверя.
 
Re: Събота среща на форума

Пишете ме и мен за срещата.
Но ако може да е сред обед че до 5 съм на работа
 
Re: Събота среща на форума

Забравих да напиша че и аз съм до 18:30 на работа така че ще дойда ако другарската среща започва или продължава до по-късно а ако е обедно мероприятия - ще пропусна
 
Re: Събота среща на форума

Вечерта е разбира се. Не случайно този път е в Събота, а не в Петък.
 
Re: Събота среща на форума

след 20:00 предполагам става въпрос... :)
 
Re: Събота среща на форума

според мен може да започне от 6 .. И така всеки ще може се присъедини след работа.....
 
Re: Събота среща на форума

Няма ли да поканите Предприемачите :)
сборно такова. После видеоклипчета а у.. звезди ще се изтъкват
 

Горе