SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Съвети за оптимизация на форум.

Статус
Not open for further replies.
За: Съвети за оптимизация на форум.

За: Съвети за оптимизация на форум.

С нетърпение ще очаквам отговора ти подкрепен с действителни факти и анализи на това, което каза.

Моят отговор:

Остани си със здраве, успех в начинанието!
 
За: Съвети за оптимизация на форум.

За: Съвети за оптимизация на форум.

Моят отговор:

Остани си със здраве, успех в начинанието!
Не очаквах различен отговор от теб. Но разбирам страха ти да излезнеш след всички тези спорове унижен, защото не можеш да се защитиш. Хубава неделя ти пожелавам и дано наистина някой ден осъзнаеш колко ти е грешно мисленето.
 
Последно редактирано:
За: Съвети за оптимизация на форум.

За: Съвети за оптимизация на форум.

Но разбирам страха ти да бъдеш излезнеш след всички тези спорове унижен, защото не можеш да се защитиш.

Абе човек, напиши поне едно изречение правилно, грамотно, без грешки, после ми приказвай за защита и унижение!
 
За: Съвети за оптимизация на форум.

За: Съвети за оптимизация на форум.

Абе човек, напиши поне едно изречение правилно, грамотно, без грешки, после ми приказвай за защита и унижение!
Айде ся случват се грешки от бързане. А и го поправих веднага след като го видях. Кажи си, че те е страх от унижение и това е. Аз не мисля да споря с теб. Живея си добре живота. Обаче май на теб нещо не ти харесва твоя. Избиваш излишни комплекси и създаваш напрежение в интернет само и единствено, защото имаш проблеми.
 
За: Съвети за оптимизация на форум.

За: Съвети за оптимизация на форум.

Ще помоля колегите да престанат да разходват емоции и да се опитват да спорят. Потребителя искаше съвет, вие му дадохте насоки, той отказва да ги приеме. temite - още един емоционален изблик и темата ще приключи, приеми го като съвет, а не като предупреждение. Форум не се оптимизира, форум се популяризира. За да стане интересен и привлекателен за потребителите трябва да има какво да ги задържа в него. Наблягай на съдържанието и това е. С инсталация на плъгини няма да стане.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе