SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Съвет за камера

muteki

New member
Искам да си купя добра камера за компютър, която да предлага много добро качество на видеото, да има добър зуум, да е лесно подвижна. Не ми трябва за чат, а за снимане на видео за сайтове и ютуб.
В момента използвам една много умряла, която освен всичко едвам върви и с уиндоус 7.

Някой да е ползвал нещо подходящо и някакъв ориентир какво точно да търся (на мен като ориентир ми хрумват единствено пиксели и резолюция).
 
Re: Съвет за камера

Добър ориентир може да е и бюджет да споменеш. :)

Засега правя проучване, но за идеята ще сложа една граница от 200лв. Може и да е по-евтина :), по-важното ми е да е качествена и ако може някой от опит да каже, виждали сте в ютуб предполагам видеа със страхотно качество
 
Re: Съвет за камера

Ами огледай тези
www.logitech.com/en-us/webcam-communications/webcams
не са никак зле
Ползвал съм тази, която е на някаква промоция сега, но не и за твоята цел. Образа е чуден обаче
Код:
http://www.logitech.com/en-us/webcam-communications/webcams/devices/7411
 
Последно редактирано:
Re: Съвет за камера

Ами огледай тези
www.logitech.com/en-us/webcam-communications/webcams
не са никак зле
Ползвал съм тази, която е на някаква промоция сега, но не и за твоята цел. Образа е чуден обаче
Код:
http://www.logitech.com/en-us/webcam-communications/webcams/devices/7411

Благодаря @thievo, за сега се спрях на един модел логитех, при всяко положение ще е по-добра от чудото, което използвам в момента.
 
Re: Съвет за камера

като ще даваш 200-300 лева за камера по-добре да купиш нов ноутбук с вградена такава - моя опит показва че вградените в ноута камери винаги са перфектни като качество на изображението
 
Re: Съвет за камера

като ще даваш 200-300 лева за камера по-добре да купиш нов ноутбук с вградена такава - моя опит показва че вградените в ноута камери винаги са перфектни като качество на изображението

muteki каза:
.... да е лесно подвижна. Не ми трябва за чат, а за снимане на видео за сайтове и ютуб
 
Re: Съвет за камера

CANYON CNR-WCAM313G - този модел точно, ако намериш - няма да сгрешиш. Безумно евтина камера, а качеството е леко казано - страхотно.

Намерих я! Обаче ми се вижда съмнително евтина. Като добавя и факта, че към Канион-а съм с резерви защото използвам тяхна в момента и не ми се получават нещата. Качвал ли си видео с нея, има ли къде да видя как излизат клипчетата?
 
Re: Съвет за камера

Да много е евтина дори, затова ти казвам, че няма да сгрешиш. Ползвал съм такава (точно заради цената я купувах за офиса в старата работа) и като видях как работи останах впечатлен :D Отдавна нямам досег с въпросния модел вече.
Ако я намериш в магазин (не онлайн), помоли хората да ти я пуснат, за да видиш качеството
 

Горе