SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

С каква карта да плащам в google adwords

ivan_fsg

New member
Здравейте, бихте ли могли да ми кажете с кои карти пориема google adwords , аз имам Виза Електрон и маестро, но с тях не става. Днес мисля да хода да си извада Виза, обаче искам да попитам от всички банки ли ги приема, каква е цената на Висата и за колко време става

а да и става въпрос за дебитни карти нали
 
Re: С каква карта да плащам в google adwords

от раифаизен дебитна виза класик която е като кредитна с кредитен лимит сумата вътре :)

ок мерси, тръгвам към райфайзен банк
 
Re: С каква карта да плащам в google adwords

И с Виза електрон от Пощенска става - пробвано - и месечните такси са много по малки от тези на истинската Виза
 
Re: С каква карта да плащам в google adwords

Здравейте, бихте ли могли да ми кажете с кои карти пориема google adwords , аз имам Виза Електрон и маестро, но с тях не става. Днес мисля да хода да си извада Виза, обаче искам да попитам от всички банки ли ги приема, каква е цената на Висата и за колко време става

а да и става въпрос за дебитни карти нали
ако са ти от ОББ (те ги дават така по две към една сметка) това обяснява защо не работят. Visa Electron/Visa/Mastercard по принцип работят.
 
Re: С каква карта да плащам в google adwords

Visa Electron/Visa/Mastercard по принцип работят.
Visa Electron само, ако е международна, и то невинаги. С ПИБ-ска и Пощенска Виза Електрон съм имал проблеми с международни плащания. Единствената, с която не съм имал грижи, е на epassporte.
 

Горе