SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Тест партньорска програма dedo.bg

bobbydigital

New member
Здравейте, колеги.

Написах партньорска програма на сайта за играчки dedo.bg.
Приканвам някой ако има желание и време да тества как са нещата и ако има желание да сподели впечатленията си. Ако има продажба при тестовете се изплаща разбира се според условията.

това е адресът на програмата : http://www.dedo.bg/partner

Поздрави

p.s. ако правите тестова продажба, моля отбележете това в полето "коментар".
 
Последно редактирано:
Re: Тест партньорска програма dedo.bg

не никакви доооста бързо стана работата само ако може след като създадем рекламна зона да показваш и кода а не да се цъка после на "редактирай" само това беше леко объркващо :)
 
Re: Тест партньорска програма dedo.bg

От любопитство пуснах банер.
Направи ми впечатление, че няма избор в магазина, като изключим Конструктори - останалото от менюто е празно.
 
Последно редактирано:
Re: Тест партньорска програма dedo.bg

От любопитство пуснах банер.
Направи ми впечатление, че няма избор в магазина, като изключим Конструктори - останалото от менюто е празно.
И на мен заради това ми отпадна интереса да участвам.
 
Re: Тест партньорска програма dedo.bg

съжелявам колеги, че няма достатъчно продукти, но за това съм написал тест. и на мен ми се иска да са повече но сега действаме по въпроса.

@biks, според теб колко е добър процент за които си заслужава да участваш ?
 
Re: Тест партньорска програма dedo.bg

Само това ли е информацията, която искате за регистрация? Ако е така един голям плюс от мен и още един особено за плащането в пейпал.

нещо не ми стана ясно относно цените за куриер - не, че би ме бъркало пряко като партньор, но наистина ли е необходимо таблицата да е толкова шарена? А и за доставка до 20 лв 9 лв не са ли твърде много? Това просто ще откаже клиентите от дребните покупки

успех с програмата и добавянето на нови продукти - като цяло ми хареса и имам на кого да я препоръчам
 
Re: Тест партньорска програма dedo.bg

Цената на куриера ще е такава докато куриерите не пуснат свестни апита за да може да се смята точно. Надявам се да не откаже клиентите.
 
Re: Тест партньорска програма dedo.bg

Цената на куриера ще е такава докато куриерите не пуснат свестни апита за да може да се смята точно. Надявам се да не откаже клиентите.

Има и такива...
 
Re: Тест партньорска програма dedo.bg

Направих 18000 импресии и 18 клика, правилно е отчело импресиите и за кликовете сигурно, за сега я махам но ако се добавят повече продукти и %-та стане 10-15 ще я пусна пак.
Иначе магазинчето ми харесва много добра работа.
 

Горе