SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Тия от vbox са пълни мизерници

M

mvmrik

Guest
Тия от vbox са пълни мизерници. Вижте какво получих сега.
Здравей, в момента се преглеждат всички потребители, които имат про титла. Някои от тях вече не са активни в сайта и това налага титлата им да се свали. За съжаление ти си един от тях. Надяваме се, че с или без про титла ще продължиш да посещаваш сайта и да се забавляваш в него. Разбира се всеки би могъл да стане про отново без значение дали е имал или не титлата.
Поздрави, екипът на Вбокс7
Не че толкова ме интересува това ПРО, но все пак съм качил над 600 клипа и постоянно качвам и незнам как решиха че съм неактивен. Даже направих сайт citybg.net за градовете в България с видео заснето от мен и мислех да качвам там всички клипове, но като гледам май е по-добре в youtube да си ги качвам. Сега почвам да трия всички клипове които съм качил и повече няма да се занимавам с тоя сайт. Незнам защо тук в България всички почват да се мислят за много велики, easytrader са същия пример.
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Братле, по добре си отрежи вените, вече нямаш ПРО титла... сори че ти го казвам ама тва е супер загуба :/
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Sammy, не се подигравай на човека ;) Аз донякъде го разбирам, понеже си е подигравка.. да качиш сумати клипове и да им докарваш трафик и хора, а те да не оценят това. Титлата няма значение но самият факт, че си недооценен е гадно...

Както и да е... не знам кфи са разликите между обикновен потребител и про..., но явно щом пича се засяга, за него е важна и титлата... според мен е хубаво да им пишеш и обясниш ситуацията... сигурен съм, че ще ти върнат титлата :)

Поздрави и бира ...
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Абе не ми пука изобщо за това ПРО, а за самото отношение. Дразни ме че някои хора почват да се мислят за много велики, без да има причина за това. Те се изкараха за по-добри от youtube, както easytrader се помислиха за нещо повече от adsense. Аз си трия клиповете и повече няма да влизам в тоя сайт, лошото е че не може да се изтрие всичко накуп, а трябва един по един да ги трия, ама сигурно не са предвидили масово триене :)
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

тия па ме дразнят и без да съм им потребител. колко години вече стана откак съществуват и така и не помислиха за достъпа от чужбина, налага се да чакаш по 15 минути да ти се зареди 3-минутен клип, баси куция сайт!
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

тия па ме дразнят и без да съм им потребител. колко години вече стана откак съществуват и така и не помислиха за достъпа от чужбина, налага се да чакаш по 15 минути да ти се зареди 3-минутен клип, баси куция сайт!

Не само от чужбина е така, и от България понякога, особено вечер е много зле. От youtube ми зарежда двойно по-бързо.
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Виж сега, това може да е автоматично съобщение, някакъв алгоритъм да са направили.. ако не влизаш повече от 3 пъти на ден - няма ПРО титла, по добре им пиши :) И ги заплаши, че ще си махнеш клиповете :)
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Аз съм почти 100% убеден, че нарочно намалят скоростта от чужбина- политика на локалност и таргетираност на потребителите според мен и изнемогване от трафика който имат.
Сайта е номер едно няма спор, но ако продължават да не зачитат най-активния 1 милион от хората - този от студенти и работещи в чужбина може при скорошна локализация на youtube да намерят много здрава конкуренция без проблеми с пентабайтите трафик.
Аз имам по-други оплаквания, но скоро ще забравя за тях, защото се мъча да ги направя да работят за мен :)
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Виж сега, това може да е автоматично съобщение, някакъв алгоритъм да са направили.. ако не влизаш повече от 3 пъти на ден - няма ПРО титла, по добре им пиши :) И ги заплаши, че ще си махнеш клиповете :)

Аз им писах, а клиповете вече са половината изтрити, бавно става защото всеки по отделно се трие.
Те може да решат че трябва и по 24 часа да се виси в сайта им, който иска нека да виси, аз мисля да се въздържа.
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Тия от vbox са пълни мизерници

mvmrik, ела при мене :) в място.ком/видео

Ще те оценя. Това е най добиря начин да подлееш вода на вбокса. Може даже да им отговориш че отиваш да качваш в място.

След около 6 месеца ще е готов новия дизайн, и сайта ще бъде... нямам думи. Мега про.
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Е аз тия файлове които съм качвал не ги пазя, качвал съм ги и съм ги трил след това.
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Тогава не бързай с триенето :) Имам лек и за това. Директен ъплоад от вбокса :) Само пействаш УРЛа, скрипта отива, зима .flv-то качва го при мен :) Както си трябва. Метни ги при мен и ги делни там. Хехе, дали не съм чубанин
 
Последно редактирано:
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Вие, дето живеете в чужбина, май не оценявате факта, че чуждоземският трафик в БГ е мн$$$$$$$$$$$$$го скъп. Дори за вбокс.
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

зор нямам, затова има youtube, иначе ilianskim го е казал добре, може трафика да е скъп, но това са доста българи зад граница при това много активни, на vbox като не им трябва такъв трафик има кой да го обере.
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Дори като не сме таргет като сме в Германия и някъде другаде като се върнем - ползваме за месец, колкото други за година :) особено JB, Jack, Jeam Beam и какво ли още не :) а пък за онлайн услугите повечето са си използвани и от нас. Друг е и въпроса, че при адсенс кликовете ще почват от 10-20 цента, а не от 1-3
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Дори като не сме таргет като сме в Германия и някъде другаде като се върнем - ползваме за месец, колкото други за година :) особено JB, Jack, Jeam Beam и какво ли още не :) а пък за онлайн услугите повечето са си използвани и от нас. Друг е и въпроса, че при адсенс кликовете ще почват от 10-20 цента, а не от 1-3

това със адсенса не го разбрах :) да не слагат минимална цена на клик 10 цента ?
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

тия па ме дразнят и без да съм им потребител. колко години вече стана откак съществуват и така и не помислиха за достъпа от чужбина, налага се да чакаш по 15 минути да ти се зареди 3-минутен клип, баси куция сайт!
Проста математика е. Правят по ~1000000 клипа/ден и единствения вариант да не фалират е да ползват евтин локален трафик. Инача в технологично отношение има голяма промяна при тях от известно време. Като цяло през последната година и малко подобриха балансирането на мрежата, вкараха php-стрийминг и си пренаписаха плеъра малко по грамотно. Т.е. в технологично отношение имат нелош прогрес.

Следя ги от професионален интерес периодично, но не мога да измисля как се финансират все още. YouTube модела е яко на загуба за гугъл а тия фенове се държат... за нещо.
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

това със адсенса не го разбрах :) да не слагат минимална цена на клик 10 цента ?

Ако аз кликна на реклама показала ми се във вбокс цената на клика ще е 10 пъти по-висока от тази на българско ip кликнало на реклама.
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Дори като не сме таргет като сме в Германия и някъде другаде като се върнем - ползваме за месец, колкото други за година :) особено JB, Jack, Jeam Beam и какво ли още не :)

Тва беше тъпо.
 
Re: Тия от vbox са пълни мизерници

Може да ти е тъпо, но преките реклами са големите наливащи пари във нетинфо и вбокс специално, а моите наблюдения за рекламиращи там са : jeam beam, 3 в 1 и други продукти, които аз и другите прибиращи се също ползват под една или друга форма повлияни от реклами. А пък това, че го казвам, че харчим повече за месец от други не го разбирай в смисъла "Колко сме велики", а просто си почиваме и харчим повече дори от страната където сме. Поне моите наблюдения са така. А и имам предвид, че 14-16 годишната аудитория във бокса харчат по 200 лв на месец има няма. Само да не почваме война на чужденци и нашенци. Моля Ви хора :)
 

Горе