SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Топ уеб сайтове в Румъния

EasyTrader

New member
Правим проучване за онлайн пазара в Румъния и се затрудняваме да открием, кои са водещите уеб сайтове / групи от сайтове, с какви трафици разполагат, какви са им рекламните тарифи и други детайли, които да ни помогнат да направим съпоставка между нашия и техния уеб.

Ако някои има данни, предположения, опит, познати, нека сподели, предполагам ще бъде интересно за всички.
 
Re: Топ уеб сайтове в Румъния

Предполагам ако имаш някоя връзка в neogen ще ти кажат - до колкото помня бяха Румънска фирма преди време :)

В Румъния по принцип съм срещал изключително сериозни хора - дизайнери, програмисти, сеота, и според мен ситуацията е много по-различна от тази тук (всечки знае колко и кои фирми държат българските уебсайтове...)...
 
Re: Топ уеб сайтове в Румъния

http://www.trafic.ro може да ти помогне да се ориентираш
Далеч пред нас са, imho
 
Re: Топ уеб сайтове в Румъния

здравейте,
аз имам опит на румънския пазар и то доста гидини :)
виждам че момчетата от изитрейдър се интересуват как вървят нещата там :) ; нормално, пазара е 3 пъти по-голям от бг пазара и там има по-платежоспособни хора

пазара заслужава да се завладее ! :evil:

пуснах една тема по въпроса, така че пишете тук: Реализиране на успешни проекти/сайт на румънския пазар

може да посъберем полезно инфо за .RO пазара
 

Горе