SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Торент тракер

BulNews

New member
Здравейте,

решил съм да пускам торент тракер, но ме интересуват няколко въпроса, по които можете да ме посъветвате, за което ще съм Ви много благодарен!

1. Законно ли е да се пуска торент тракер сайт в БГ?
2. Гледам, че АренаБГ и Замунда се хостват в Холандия, там ли е най-доброто решение спрямо закон и цени на хостинг услуги?
3. Доколкото виждам всичките ползват готов CMS за торент услугите, това ли е най-добрият вариант?
 
Re: Торент тракер

ами аз не съм сигурен но мисля че в бг са забранени и повечето от тези сайтове се хостват в чужбина
 
Re: Торент тракер

// Малко офф.

Ето ти един изтичащ домейн, бивш торент тракер. Ако изчакаш 6 дни, ще можеш да го купиш без да бидваш за 16.20$.
 
Re: Торент тракер

Домейн със хайпен? Трябва да си побъркан.
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: Торент тракер

Домейн със хайпен? Трябва да си побъркан.
Халкалиев, не се изказвай неподготвен. Има една група от хора в САЩ, които се хостват при SBI (то не е само хостване, но и съпорт във всяко едно отношение - начин на монетаризация, избор на домейн, технически съпорт, СЕО тулове и т.н.). Та, 99% от тези хора са с домейни с хайФени и тези хора изкарват на месец толкова, колкото ти не можеш да изкараш за година.

Съжалявам за офф-а, но що не вземеш да се занимаваш с това което можеш? Явно, че от СЕО и домейни не вдяваш много.
 

Горе