SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Тотален срив на приходите ми

bgkulinar

Меринджей
Няма да казвам с колко, но от два дни имам зверски срив на приходите от Адсенс, кликовете остават в нормата. При вас има ли такова наблюдение?
 
Re: Тотален срив на приходите ми

и аз съм доста назад тия два дни и се панирам леко , но все още се държа на :friday: ниво като сравнявам с другите в тиксо топ сто , пако споко явно ще е само тия дни :)
 
Re: Тотален срив на приходите ми

май и аз имам нещо такова, в събота приходите ми бяха %50 по малко в сравнение със средното от останалите дни.
 
Re: Тотален срив на приходите ми

Flasher, подобни въпроси се задават в Dp, не тук ;)
Зависи си от всичко - за едни 200$ са парички за няколко часа, за други са приходите им за 2 месеца...

Зависи в какви ниши си стъпил и как ги джиткаш ;)
 
Re: Тотален срив на приходите ми

Хахахаххахах, да :D
Като им трябват пари звънят на АдСенс да снасят повече :D

forums.digitalpoint.com ;)
 
Re: Тотален срив на приходите ми

Атанас Янев каза:
Flasher, подобни въпроси се задават в Dp, не тук ;)
Зависи си от всичко - за едни 200$ са парички за няколко часа, за други са приходите им за 2 месеца...

Зависи в какви ниши си стъпил и как ги джиткаш ;)

мен ми е любопитно как се справят българите
в DP има събрани много народ от всички нива
 
Re: Тотален срив на приходите ми

@флашер :) Да не очакваш от хората финансов стриптиз ? (.)(.)
Лично мен това въобще не ме интерсува. И по сто хиляди да правят колегите - Евала. Могат - Правят :friday:
 
Re: Тотален срив на приходите ми

Срив и при мен за единият от сайтовете ми... точно на 4-ти юли започна. Срива не е толкова в цените за клик, колкото в това че ми изчезнаха голяма част от рекламите. Проблем, който не съм имал на този сайт никога. Преди реклама се показваше на всяка страница, а сега сигурно на 20-30%. Нито е нова сайт - индексиран е много добре, нито съм променял нещо и изведнъж срив и невъзможност за една страница да намери подходящи реклами за показване, а на следващата всичко си е ОК...

И аз чакам вече седмица, та дано се оправи. Помислих, че се канят да ме баннват, но на другите ми сайтове всичко е ОК, а и писмо не са ми пращали...
 

Горе