SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Трансфер на .bg домейн

Detritus

Elder Troll
Здравейте,
миналия месец трансферирах един .bg домейн от register.bg в суперхостинг. Днес при случайна проверка се оказа, че датата регистриране е от тази година, въпреки че домейна е регистриран 2010.

requested on: 09/05/2011 15:50:45.621074 EEST
processed from: 09/05/2011 16:03:53.531039 EEST
activated on: 09/05/2011 16:03:53.531039 EEST
expires at: 09/05/2012 15:50:46.266869 EEST
registration status: Registered

Понеже не съм трансферирал .bg досега не знам каква е практиката, но според мен е редно историята да се запази, а не да се дропи и пререгистрира от датата на трансфер.

Моля, тези които са трансферирали .бг да проверят и да сравним резултатите.
 
Re: Трансфер на .bg домейн

при смяна на регистратора се сменя и датата, пише го в общите условия, аз лично не съм трансферирал при суперхостинг, защото се забавиха доста, но така е и при другите.
 
Re: Трансфер на .bg домейн

при смяна на регистратора се сменя и датата, пише го в общите условия, аз лично не съм трансферирал при суперхостинг, защото се забавиха доста, но така е и при другите.

Ясно, благодаря. Това съм го пропуснал явно :).
 

Горе