SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Тук не е информация

Re: Тук не е информация

Знаеш ли кои са? Знаеш ли уебсайта? Знаеш ли какво предлагат?
Ако отговорите са да, значи вляе. Ако продукта, е гаден е нормално да не го ползваш но си напълно информиран за съществуването на нещо, което всеки който ползва интернет знае какво е.
 
Re: Тук не е информация

Не мисля, че скоро ще сменя Гугъл скоро.
Еми, по-скоро никога няма да ги изместят. Търсачки като Yahoo & MSN са зад гърба на Google, даже и в бг. Аз като не харевам резултатите на Google, обикновенно се обръщам към другите 2. Никога не съм търсил в някакви измислени нови "заместители".

Но дано да се раздвижи това им проектче, аз лично го харесвам защото е произведение на Дир.бг - а тях си ги оважавам:)

А говориме за тях, не защото са популярни, аз защото са нещо ново опитващо се да пробива, а и е много свързано с това което правиме. Лично мнение.:)
 
Re: Тук не е информация

Май свършиха парите :

ИНТЕРНЕТ УСЛУГИ И КОМУНИКАЦИИ ЕАД
Заглавие Спиране на програма!
Съобщение Първата кампания на Дири.БГ приключи успешно. Благодарим на всички участници!
 
Re: Тук не е информация

Май свършиха парите :

ИНТЕРНЕТ УСЛУГИ И КОМУНИКАЦИИ ЕАД
Заглавие Спиране на програма!
Съобщение Първата кампания на Дири.БГ приключи успешно. Благодарим на всички участници!
Моля, моля.
Аз пък почнах да излизам в резултатите на тази търсачка.
 
Re: Тук не е информация

Само аз ли не разбирам какво искат да кажат с това "Тук не е информация"? Въобще изречението не ми се струва граматически правилно...
 
Re: Тук не е информация

Само аз ли не разбирам какво искат да кажат с това "Тук не е информация"? Въобще изречението не ми се струва граматически правилно...
И на мен така ми се струва; написано по тоя начин изглежда безсмислено.
 

Горе