SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търсим си кодер

lqlqlq

New member
Заплащането ще стане с 2х4,80 лс (СМС-а) или максимум 3 такива!
Става дума за това:
http://prikachi.com/images/689/3989689d.png

Изисква се кодинг с xHTML1.0 стандарт и CSS 2.0 (като избягването на -moz-чета) е задължително.

Дали ще се направи с таблици или дивове не е от значение, но е силно препоръчително да е с дивове.

Скайп: cs.phenomsquad
Email: interbg1@abv.bg or admin@cs-phenomsquad.com
Или ЛС на акаунт val4o0o0 в cs-phenomsquad.com

Дизайна е нарязан (имаме и PSD) и снимката по-горе по която да се ориентирате.
 
Re: Търсим си кодер

Ако случайно се заинтересовате малко за цените като цяло ще разберете че това което предлагате е абсолютна подигравка. Не знам дали искате и вътрешните страници или само индекса ама дори и само за индекса си е малко това което предлагате. А и може би просто не сте се занимавали да кодирате каквото и да било и заради това са ви такива разбиранията. Та ако решите да дадете някакво по-нормално заплащане може да кажете и без това търся с какво да запълня портфолиото.
 
Re: Търсим си кодер

Къде ще ги пратиш тези СМС-и бе, пич? На баба си? На майка си?

Сори за офтопика, но може и да мине като уточняващ въпрос към офертата...
 
Re: Търсим си кодер

Къде ще ги пратиш тези СМС-и бе, пич? На баба си? На майка си?
Май само аз му разбрах офертата.
СМС-ите трябва да ги изпрати кодера на тях, след като свърши работата, заради честта която му оказват.
Обикновено подминавам такива хуморески и не коментирам, обаче това е ***** смешната обява.
 
Re: Търсим си кодер

Хайде де, няма ли някой който да му го направи за без пари, ама и вие сте едни ... :)
Наистина сумата е несериозна за това, което се изисква като обем на работа. Пробвай в някой сайт за фрилансъри, по възможност индийски ;)
 
Re: Търсим си кодер

Не смятам, че дизайна е нещо сложно, пък и не се иска дори да се ползват същите картинки (въпреки, че можем да дадем psd-то), иска се просто да се нахвърля и да заприлича на нещо много подобно на картинката.
Впрочем екипа ми и аз почнахме да кодираме, но го започнахме с таблици и в последствие разбрахме, че няма да се получи.
Също така смятам, че едни 6 лв. в бързината са си една добра сума, ако човек найстина разбира от CSS и XHTML1 (по-лесно от това накъде?), не смятам, че би го затруднило.
Та за сега има едно момче от уеб-т*рис* което се нави, пък ще видиме докъде ще го докара.
Обещавам да дам и снимка какво е направило :)
Ще помоля и да не спамите в темата. За едни 6 лв. са нищо, за други са хляб за 6 дни.

ПП: някой ако има 40-45 лв. в моби* и иска да си ги вземе - ето добър вариант.
 
Последно редактирано:
Re: Търсим си кодер

Също така смятам, че едни 6 лв. в бързината са си една добра сума, ако човек найстина разбира от CSS и XHTML
Ако човек наистина разбира от CSS и XHTML, изобщо няма и да си помисли да ти отговори по начин, различен от горните отговори...

А освен дизайн за 6 лв, не искаш ли и базата данни да ти проектираме за още 4 примерно... 10 лв вече звучи внушително... За още 3 може и SEO да се направи...

Надявам се да се окаже, че това е майтап... Просто е нелепо...
 
Re: Търсим си кодер

Също така смятам, че едни 6 лв. в бързината са си една добра сума, ако човек найстина разбира от CSS и XHTML1 (по-лесно от това накъде?), не смятам, че би го затруднило.

Ще помоля и да не спамите в темата. За едни 6 лв. са нищо, за други са хляб за 6 дни..
Само не знам каква бързина бълнуваш защото тоя дизайн като ти даде 2 бъга под различните браузъри ти отиват 2 3 дена кодиране за да го направиш като хората. И вярвай ми един път да кодираш дизайн ще ти стигне да разбереш каква грешка правиш като говориш такива глупости. Както казва KOBRETI дано се окаже майтап...
 
Re: Търсим си кодер

Пич, това е просто несериозно...няма как да не те хранят хората...ама те и статиите ви такива(нямат 100 думи). Ще ме прощаваш ама аз и Андрей изревахме. Не се правят така нещата 6 лева са ми цигарите, които ще изпуша само :)))))...като символ на добра воля ви препоръчвам някоя безплатна тема за WP или Joomla и сте готови
 
Re: Търсим си кодер

Има и друг поглед на това как стоят нещата, дизайна се предава онлайн, а този който го е правил - утре може да си го препродаде или да използва psd-то за други негови проекти, не е ли така ?
Това можем да си позволим на този етап, в предвид това което се случи около сайта - доста пари се раздадоха и за оптики и за глупости.
В момента тече и турнир с награден фонд 20 лв.
Просто разходите които дадохме да не казвам силна дума, но до момента са на стойност около 1000 лв. (с машината която хоства игралните сървъри)

Отностно статиите, цитирания сайт в подписа ти - не се сещам там да съм пускал подобна статия, но за други два - да, - inarticle и statii.n*t.
Висят две статии от две седмици вече, авторите на тези два сайта ако са някъде тук - нека ги прегледат и съответно да предприемат някакви действия. (С повече от 100 думи са и според мен са си доста обемни)

Използването на CMS системи не ни е навик.

PP: Ако имахме пари - въобще нямаше да се занимаваме с търсене на кодери по форуми и с този не-толкова интересен дизайн.
 
Последно редактирано:
Re: Търсим си кодер

Повярвай ми, този "дизайн" НИКОЙ няма да го препродаде :) Ако питаш мен, бих започнал да търся човек, който да ми направи качествен дизайн и да напише ХТМЛ и ЦСС кода към него, който да е включен в цената. Дали сте 1000лв досега, а за най-важното, в случая визията на сайта, бюджета ви е 6(шест) лева. Замисли се, че не е сериозно, нали?
 
За: Търсим си кодер

За: Търсим си кодер

ТОВА НЕ Е офтопик, държа да подчертая, че това е уточняващ въпрос към офертата:

Аз мога да ви резна дизайна грижи никакви нямате. За тия кинти ще го направя без никакъв проблем. Даже ако искате ще ви обясня как - начи принтвам си оная картинка и ще ви я нарежа с ножичката на пъзел ако искате. Ще ви я пусна с обратна разписка. Като я получите можете да си я залепите на монитора.

100-percent-satisfaction-guaranteed.jpg

ГАРАНЦИИ:

1. Ще се вижда абсолютно еднакво на какъвто и браузър да го отворите (е, ся то браузъря няма да се вижда ама тва е друг въпрос)

2. И HTML 18 да излезе няма да има нужда да се барва нищо по дизайна

3. Гарантирано ще се вижда едно към едно на какъвто и да е модел монитор - никаква загуба на цветове, шрифтове и т.н.​




Та въпросът ми е:

Трябва ли да се регистрирам в мобио или нещо от тоя род или може да ми пратите кинтити с обратната разписка? Питам защото мобио ще удържи бая кинти от колосалните 9,60 лв (които чак ме е срам да ви взема), а и като си сметна и осигуровките, че и данъците на тая сума я ми останат стинки за кафе я не

А, и почти щях да забравя - може ли да не ми ги пращате на стотинки, че ще ме таксуват за свърхтегло

Благодаря Ви за сериозното отношение. Нямам търпение да работим заедно и в знак на потвърждение на своя ентусиазъм бих искал да заявя, че вече съм започнал да точа ножиците.

Поздрави!

Само за модератори: Моля, драснете ми за колко дни е бан-а ми. Благодаря ви!
 
Последно редактирано:
Re: Търсим си кодер

Супер оферта която показва същината на българския народ. Имаше едни хумористични изказвания на хора по форуми и тук мисля, че е добре да ги цитирам, а именно:
"Влизаш в анлийски форум - отговарят ти точно и конкретно"
"Влизаш в руски форум - на въпроса ти отговарят с въпрос"
"Влизаш в български форум - на въпроса ти отговарят с въпрос, че дори и почват да те обиждат"
(държа да кажа, че не са точно в такъв словоред)

Както казах, като за някои 6 лв. не са нищо, за други са. В същината на нещата може и автора да излиза смешен най-накрая, но пък от друга страна, не честно от ваша страна да критикувате за подобно нещо. Предполагам, че утре някой от вас, ако пусне обява за нещо няма да му е много приятно да го критикуват за каквото и да било.
Отново повтарям, че за този дизайн не държа да се прави отделен CSS файл за IE и други проблемни браузъри, иска се просто да се наредят таблиците, main-a, хеадъра, хеадър менюто и фуутъра. (оттам нататък какво ще го правим си е наша работа)
Достатъчно javascript-ове има за png фиксове и статии в интернет за IE хакчета.
Мисля, че го казах и някъде по-горе, ние започнахме да го кодираме, но започнахме с таблици (така сме свикнали), в същината на нещата се оказа, че няма да стане с таблици и си казахме, че е по-добре да го направи друг срещу някакво малко заплащане.
Толкова ли е трудно да се подреди ? Ето и как се справихме с хеадър менюто (дори и padding-a на менюто и margin-a на търсачката не сме оправили):
2a051382b8882799.png

Свикнали сме да кодираме с таблици, дивовете си имат своите специфики и за това се отказахме.
За браузърите не го мислете, ще си се оправим.
Моля да спрете малко с критиките и да оставите темата да си почине.
 
Последно редактирано:
За: Re: Търсим си кодер

За: Re: Търсим си кодер

Супер оферта която показва същината на българския народ. Имаше едни хумористични изказвания на хора по форуми и тук мисля, че е добре да ги цитирам, а именно:
"Влизаш в анлийски форум - отговарят ти точно и конкретно"
"Влизаш в руски форум - на въпроса ти отговарят с въпрос"
"Влизаш в български форум - на въпроса ти отговарят с въпрос, че дори и почват да те обиждат"
(държа да кажа, че не са точно в такъв словоред)

Както казах, като за някои 6 лв. не са нищо, за други са. В същината на нещата може и автора да излиза смешен най-накрая, но пък от друга страна, не честно от ваша страна да критикувате за подобно нещо. Предполагам, че утре някой от вас, ако пусне обява за нещо няма да му е много приятно да го критикуват за каквото и да било.
Отново повтарям, че за този дизайн не държа да се прави отделен CSS файл за IE и други проблемни браузъри, иска се просто да се наредят таблиците, main-a, хеадъра, хеадър менюто и фуутъра. (оттам нататък какво ще го правим си е наша работа)
Достатъчно javascript-ове има за png фиксове и статии в интернет за IE хакчета.
Мисля, че го казах и някъде по-горе, ние започнахме да го кодираме, но започнахме с таблици (така сме свикнали), в същината на нещата се оказа, че няма да стане с таблици и си казахме, че е по-добре да го направи друг срещу някакво малко заплащане.
Толкова ли е трудно да се подреди ? Ето и как се справихме с хеадър менюто (дори и padding-a на менюто и margin-a на търсачката не сме оправили):
2a051382b8882799.png

Свикнали сме да кодираме с таблици, дивовете си имат своите специфики и за това се отказахме.
За браузърите не го мислете, ще си се оправим.
Моля да спрете малко с критиките и да оставите темата да си почине.

Бих искал да отговоря на въпроса толкова ли е трудно да се подреди като ти дам един прост пример:
dafgard.jpg Ето за тази проста страничка са изписани приблизително 1300 реда код, а като излезе някакъв бъг под някой браузър само си помисли колко време е нужно да се оправи , а да се нареже и кодира ? Та сега ще отговориш ли ти на въпроса: Толкова ли е трудно да се подреди ?
 
Re: Търсим си кодер

В тази страничка (главно таблицата в средата) лъха на доста php код, а пък java - ако почнем да бройм всичко, да - ще излязат 1300 реда код.
Така като я гледам иначе, не й давам повече от 70-80-тина реда.
Нека да не смятаме content-a :)
Доста несериозно от твоя страна да кажеш, че за подобна страница са изредени 1300 реда код. :fight:
 
Re: Търсим си кодер

Висят две статии от две седмици вече, авторите на тези два сайта ако са някъде тук - нека ги прегледат и съответно да предприемат някакви действия. (С повече от 100 думи са и според мен са си доста обемни)

Аз предприех действие срещу статиите, които пусна при мен - в коша са. И ако според теб 100 думи са достатъчни, то според моите правила, а и според почти всички правила във всички article директории не са. Да не говорим, че са 100% dup-нати. Има си тулове с които всеки може да провери.

По този начин не става.
 
Re: Търсим си кодер

W1ck-чо, дай ми тема за тая ниша за една добра статия ? Да пиша за игри ? И къде ще се борим за игри ? Всеедно да чакаш от умрял писмо. Погледни нишата.
Да са сървъри - не са сървъри, да са гейм сървъри (общо понятие за всички игри) - отново не са.
"CS" сървъри, е да ние вече сме на първи места по:
"cs"
"cs servers"
"cs 1.6 servers"
"cs 1.6"
"cs 1.6 сървъри" - и статии не са писани, защото това е единствения сайт в тази ниша - който прави нещо подобно, всичко друго е с блъскан контент от деца.
Сайта е колокиран от уеб мастър туулс - само за България.
PP: живи и здрави да са уеб директориите.
 
Re: Търсим си кодер

W1ck-чо, дай ми тема за тая ниша за една добра статия ? Да пиша за игри ? И къде ще се борим за игри ? Всеедно да чакаш от умрял писмо. Погледни нишата.
Да са сървъри - не са сървъри, да са гейм сървъри (общо понятие за всички игри) - отново не са.
"CS" сървъри, е да ние вече сме на първи места по:
"cs"
"cs servers"
"cs 1.6 servers"
"cs 1.6"
"cs 1.6 сървъри" - и статии не са писани, защото това е единствения сайт в тази ниша - който прави нещо подобно, всичко друго е с блъскан контент от деца.
Сайта е колокиран от уеб мастър туулс - само за България.
PP: живи и здрави да са уеб директориите.

Чудесно, радвам се, че си успял да се позиционираш по думите, които те интересуват. Аз просто ти казах, че със статиите си, които пускаш губиш както моето, така и своето време. Опитвам се до колкото мога да ограмотя колкото се може повече хора относно артикъл директориите, затова се паля така ;)
 
За: Re: Търсим си кодер

За: Re: Търсим си кодер

В тази страничка (главно таблицата в средата) лъха на доста php код, а пък java - ако почнем да бройм всичко, да - ще излязат 1300 реда код.
Така като я гледам иначе, не й давам повече от 70-80-тина реда.
Нека да не смятаме content-a :)
Доста несериозно от твоя страна да кажеш, че за подобна страница са изредени 1300 реда код. :fight:

В страницата няма грам php все още а изписания javascript който е сравнително малко въобще не го броим, за твое успокоение ще ти кажа че content-a е по-малко от 300 реда ;)
 

Горе