SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търсим SEO специалист

Статус
Not open for further replies.
Re: Търсим SEO специалист

Какви са ви финансови условия? Дайте поне някакъв ориентир (от / до), за да не се окаже после, че цялата гюрултия е за 500-600 лв заплата.
 
Re: Търсим SEO специалист

Какви са ви финансови условия? Дайте поне някакъв ориентир (от / до), за да не се окаже после, че цялата гюрултия е за 500-600 лв заплата.

еми това е над средната заплата (450 лв) в БГ. Ти колко очакваш? ;)
 
Re: Търсим SEO специалист

еми това е над средната заплата (450 лв) в БГ. Ти колко очакваш? ;)
Ами, нещо, с което да ме накарат да зарежа фрийланса, за да отида да бачкам за тях, например. С тези пари няма начин. Нека каже какъв е бюджетът дамата и ще говорим :)
 
Re: Търсим SEO специалист

Е аз преди седмица съм пратил :)
Все още събират, явно има малко кандидати или много, ама неподходящи.

Нека каже какъв е бюджетът дамата и ще говорим :)
Едва ли ще се случи, все пак е формулирано като обява за работа, а на такива интервюта обикновено се очаква ти да кажеш колко искаш, а не те - колко ти предлагат.
 
Re: Търсим SEO специалист

Все си мисля, че ще им е по-добре като цена ако наемат някой за работата на фриланс договор вместо да отварят ново работно място в офиса им.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе