SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся код за superhosting.bg

Re: Търся промо код superhosting.bg

Re: Търся промо код superhosting.bg

Макс 70% са широко разпространените. Големите %-ти са кастъм кодове.
 
За: Търся код за superhosting.bg

За: Търся код за superhosting.bg

И аз търся код за подновяване на хостинг. С колкото може по-голям % да е. :D
 
За: Търся код за superhosting.bg

За: Търся код за superhosting.bg

Вие съвсем на просия го обърнахте :) ще взема да пиша на Суперхостинг да отворят благотворителна програма за закъсали уебмастъри.
 
За: Търся код за superhosting.bg

За: Търся код за superhosting.bg

Здравейте, имам нужда от промо код. Преди една година си направих малко персонално сайтче и днес като влезнах да си го видя ми изписа в профила, че вчера е изтекло...
Ако на някой му се намира код, ще бъда безкрайно благодарен, ако го сподели, може и на ЛС :)

иначе сайта ми беше gitsov.net

e-mail: krasi.gitsov@gmail.com
skype: krasi.gitsov
 
За: Re: Търся код за superhosting.bg

За: Re: Търся код за superhosting.bg

Тоест не може да се използва за настоящи клиенти така ли? само при нови акаунти? Има ли такива и за настоящи, смисъл такъв като този 1000firmi който е за 10%
 
За: Re: Търся код за superhosting.bg

За: Re: Търся код за superhosting.bg

Тоест не може да се използва за настоящи клиенти така ли? само при нови акаунти? Има ли такива и за настоящи, смисъл такъв като този 1000firmi който е за 10%

Ако чак толкова не може да си позволите да си подновите акаунта и да дадете на SuperHosting малкото пари, които ви искат за качеството на услугата, тогава вземайте 70% отстъпката и си направете нов акаунт, прехвърлете си сайта... и така.
 
Re: За: Re: Търся код за superhosting.bg

Re: За: Re: Търся код за superhosting.bg

Ако чак толкова не може да си позволите да си подновите акаунта и да дадете на SuperHosting малкото пари, които ви искат за качеството на услугата, тогава вземайте 70% отстъпката и си направете нов акаунт, прехвърлете си сайта... и така.

Стига им дава такива идеи, че само ще занимават съпорта на SH с глупости.
 
Търся код за superhosting.bg

Здравейте,

Ще купувам нов хостинг и домейн от Superhosting, ако е останал някой ваучер ще съм ви благодарен.
Неудобно ми е да искам 70%, ако има 20-30 ще съм супер доволен.
Давам бира :)
 
За: Търся код за superhosting.bg

За: Търся код за superhosting.bg

Здравейте,
Ще се радвам ако имате възможност да ми изпратите ваучер за СуперХостинг и на мен (на лични).
Трябва ми shared хостинг за 2 години и търся изгоден промо код.
Благодаря предварително.
 
За: Търся код за superhosting.bg

За: Търся код за superhosting.bg

Пробвах кодовете до сега, но вече не работят. Някой може ли да ми изпрати код за нови услуги за -70%?

Поздрави
 
Търся промо код за суперхостинг

Търся промо код за суперхостинг

Здравейте, ще съм Ви много благодарен ако споделите ненужен код за -70% за superhosting.bg на лично съобщение.

Благодаря Ви предварително. :):beer:
 
За: Търся код за superhosting.bg

За: Търся код за superhosting.bg

Ако може и за мен един код за подновяване на хостинг. Благодаря :)
 
За: Търся код за superhosting.bg

За: Търся код за superhosting.bg

може ли да споделите как и аз ад си взема код за отстапка за суперхостинг ?
 
За: Търся код за superhosting.bg

За: Търся код за superhosting.bg

Здравейте, ще съм много благодарен и аз да получа промо код за регистрация на домейн и хостинг.
Благодаря предварително!
 
За: Търся код за superhosting.bg

За: Търся код за superhosting.bg

ехааа... тази тема май привлича много нови потребители на форума :)

А колко от тези нови потребители споделят нещо смислено и полезно като информация ?!? Идват, вземат и бягат...... догодина като трябва да се поднови акаунта идват отново да хленчат за промоцийка, безплатно ревю, тънката, далаверка и прочие.
 

Горе