SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся списък с блогове

w3bs1t3

New member
Трябва ми списък с блогове, където може да се публикува, както гост автор, така и платени публикации :)
 
Re: Търся списък с блогове

Е аз на човека му предложих размяна на статии на няколко теми, но той не си избра нищо ... Списък с блогове дето да си пускаме статии ми звучи малко наивно, макар че може (дано) да има. Аз съм готов да разменя гест блогинг с всеки във форума, да напиша статии в замяна на гест блогинг. Ако имате интерес ЛС моля.

P.S.

Истинският гест блогинг (гостуващ блогър) е безплатен, но въз основа на мой анализ все по-малко хора имат интерес към подобна екстра, макар уникалните статии.
 
За: Re: Търся списък с блогове

За: Re: Търся списък с блогове

Истинският гест блогинг (гостуващ блогър) е безплатен, но въз основа на мой анализ все по-малко хора имат интерес към подобна екстра, макар уникалните статии.

И на мен ми е доста чудно да ми искат пари за публикуване на статия в сайт с има няма 20 посещения. Значи едно е гест блогване, друго е реклама или PR пред голяма аудитория. Една статия ти струва поне 3-4 лева, линка в статия и той толкова.
 
За: Търся списък с блогове

За: Търся списък с блогове

Търсиш ли още? Мога да предложа няколко блога!
 
За: Търся списък с блогове

За: Търся списък с блогове

Списък не мога да ти предложа, но ако все оше се интересуваш мога да ти предложа мой блог, в който публикуват много гостуващи автори и е на широка тематика и с PR2. блогът е : Моят блогрол
 

Горе