SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Увеличен Reach а всичко друго не!?

scoobydoo

Know you can!
Здравейте.
Не съм много навътре с ФБ, имам една страничка и днес като гледам имам много рязко увеличаване на reach, но нито броя харесали се е увеличил нито броя говорещи за страницата. Как така?
reach.jpg
 
За: Увеличен Reach а всичко друго не!?

За: Увеличен Reach а всичко друго не!?

Reach е броят на хората, до които си достигнал. Ако нещо, което си постнал е било share-нато от да кажем страница с много фенове, те го виждат, като дори без да го харесват увеличават твоя reach!
 
За: Увеличен Reach а всичко друго не!?

За: Увеличен Reach а всичко друго не!?

Съдържанието ти не е привлякло вниманието на хората до които е стигнало.
Имаш по-голям reach защото си го пуснал на място, където повече хора са го видели, но това не значи, че повече хора го харесват/кликат/лайкват.
 
За: Увеличен Reach а всичко друго не!?

За: Увеличен Reach а всичко друго не!?

Хм. Все пак ми се вижда странно. Поне 1% от рийчнатите да бяха харесали, посетили, това онова :). То какво е това рийча скача 10-кратно, всичко останало БЕТОН :).
ОК. Мерси за отговорите.
 
За: Увеличен Reach а всичко друго не!?

За: Увеличен Reach а всичко друго не!?

Какво правиш за да накараш последователите на страницата ти да харесват, коментират и споделят?

За да увеличиш другите изброени показатели, освен обхвата, трябва да се увеличи и броят на 3-те с болд в предходното изречение. Има прости техники за целта. Прилагаш ли такива?
 
За: Увеличен Reach а всичко друго не!?

За: Увеличен Reach а всичко друго не!?

Дам, те толкова достигат, но както и банерната реклама например, и тук има "слепота" :)
Пускай котки и бебета - ще имаш лайкове:)
Колко истина има в коментара. Но уж всички твърдят контент та контент ама ако няма бебе спасяващо котка:) от изгаряне нямаш шанс
 

Горе