SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Уеб система за Аукцион

z2design

New member
Защо?
Сайта има потенциял, стига да се развие.

Месечни приходи.
Приходи няма, тъй като не е направен с цел тип "Наша изгода"

Какво има:
- Регистрация / Вход
- Редакция на профил
- Преглеждане на добавените търгове
- НАддаване на за даден търг
- Покупка на кредит

Админ
- Добавя, Спира и Изтрива даден търг
- Добавя, Редактирва профили
- Информация, Новини, Правила, ЧЗВ - Редакция
+ Админ панел за всички нужди


Демо: http://zumabg.com/index.php

// ------------------------------------------------ //

Тъй като аз само споменавам, че се продава без отделни критики... Да се трият от МОДОВЕТЕ

Цена: 600.00 лв, Като в цената не е включен Домейн/Хост
 
Re: Уеб система за Аукцион

Тъй като аз само споменавам, че се продава без отделни критики... Да се трият от МОДОВЕТЕ
Това пък какво значи?
 
Re: Уеб система за Аукцион

Ами, че не искам излишни коментари от типа... "Много искаш за системата", "Не ми харесва" е такова!
 
Re: Уеб система за Аукцион

Demo:



Download:


Дам, благодаря за линк, но тази която предлага е авторска ;) ! Знам, че не съм толкова добър в тази област да се сравня с сайтове направени от фирма.... Все пак офертата ми стои :p
 
Re: Уеб система за Аукцион

Ами, че не искам излишни коментари от типа... "Много искаш за системата", "Не ми харесва" е такова!
Не си в положение да казваш на модераторите какво да правят. Ако някой иска да коментира цената или качеството на предлагания от теб софт, е напълно свободен да го направи.
 

Горе