SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Усетихте ли земетресението

dream

New member
Аз съм на 8 етаж е една сграда в центъра на София и така здраво си ме луюшна, изкарах си акъла.
Но като помисля реално, нямам никакви шансове за бягане, просто какво е писано.
Казват че е било 3,5 по Рихтер, аз и това вчера усетих където беше 2,5
 
Re: Усетихте ли земетресението

Доста силно се усети. Аз съм в една 18-етажна сграда и така се разлюля, че ми се обърна всичко в стомаха:(
 
Re: Усетихте ли земетресението

аз на първия етаж направо подскочих
не е хубава тая работа с честите трусове. Държи те под напрежение яко
 
Re: Усетихте ли земетресението

Ами в Югозападна България не е имало силно земетресение от мнооого време. Ако се вярва на теорията за периодичност, скоро ще има такова.
Като знам какво е нивото на строителство, ще има много разрушения и жертви.
 
Re: Усетихте ли земетресението

Въобще не го усетих, такъв seo субмит бях подкарал тогава че явно той ме е тресъл доста по-силно щом не съм усетил земетресението :D
 
Re: Усетихте ли земетресението

Довечера даже знам къде ще е епицентъра ;)

Колко си прав...

3vodki.jpg
 
Re: Усетихте ли земетресението

Ами в Югозападна България не е имало силно земетресение от мнооого време. Ако се вярва на теорията за периодичност, скоро ще има такова.
Като знам какво е нивото на строителство, ще има много разрушения и жертви.

В югозападна България земетреснията са ежедневие. Пепел ти на устата за разрушенията и жертвите. <без обиди, ще бъдеш баннат/nbsp>
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Усетихте ли земетресението

Ами в Югозападна България не е имало силно земетресение от мнооого време. Ако се вярва на теорията за периодичност, скоро ще има такова.
Като знам какво е нивото на строителство, ще има много разрушения и жертви.

В Кресненското дефиле е било най-силното земетресение в цяла Европа. Дано да не се повтори, че ще стане страшно.
 
Re: Усетихте ли земетресението

В Кресненското дефиле е било най-силното земетресение в цяла Европа. Дано да не се повтори, че ще стане страшно.

Това имам и аз впредвид. От този край съм и нямам никакво желание да се случи нещо подобно. 1904 е било това земетресение. Минали са над 100 години.
Но земята не пита. И строителните босове също не ги е грижа.
Замислете се само какво е строителството в БГ и ще ви настръхнат косите.
 
Re: Усетихте ли земетресението

Ане да не се стига до това, 4е ще има нов строителен бум, колкото и да е грубо.
А около морето как се е осетило, по-специално североизток :)
 
Re: Усетихте ли земетресението

Това имам и аз впредвид. От този край съм и нямам никакво желание да се случи нещо подобно. 1904 е било това земетресение. Минали са над 100 години.
Но земята не пита. И строителните босове също не ги е грижа.
Замислете се само какво е строителството в БГ и ще ви настръхнат косите.

Разказват, че земята се е разцепила и река Струма е текла 3 дни в дупката, докато започне пак да тече в коритото. И сега се носят легенди за някакви пещери под реката, но дали е вярно не зная.
 

Горе