SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Финалист съм на .INFO Awards!

За: Финалист съм на .INFO Awards!

За: Финалист съм на .INFO Awards!

Супер сте, без вас - за никъде :)

Останаха 2 дена.

Временният резултат при гласуването е:

1. TrafalgarSquare.info - 191 гласа - на англиийски език
2. Typografie.info - 85 - на немски език
3. FrauenundHIV.info - 57 - на немски език

Какво е Вашето мнение за тази класация?
 
За: Re: Финалист съм на .INFO Awards!

За: Re: Финалист съм на .INFO Awards!

Нашето мнение, че трябва да ни черпиш после :clap: :clap: :clap:

Твоето мнение го знаем :)

Аз обаче говоря за класацията, а не за след нея. :)
 
За: Финалист съм на .INFO Awards!

За: Финалист съм на .INFO Awards!

ЛИЧЕН АПЕЛ:

Скъпи приятели, стремя се да давам най-доброто от себе си, но сега само от вашият глас зависи дали ще спечеля "Най-добър .INFO уебсайт на 2011 година". Който не е гласувал за моя сайт Trafalgar Square - socially significant square, моля да го направи и да ме подрепи на адрес: http://www.info-award.info/vote. Регистрацията е бърза и лесна - като се регистрирате получавате парола на e-mail, който сте дали, после само влизате и гласувате. Моля ви, споделете и с приятели. Благодаря на всички!
 
За: Финалист съм на .INFO Awards!

За: Финалист съм на .INFO Awards!

Останаха само 6 часа до края на гласуването и за международните награди "Най-добър .INFO уеб сайт на 2011". Може да ме подкрепите да разпространите информацията. Така ще имаме българин на 1во място.

Извинявайте, че ви тормозя.
За последен път е :)
 
За: Финалист съм на .INFO Awards!

За: Финалист съм на .INFO Awards!

Тези награди реални ли са?
Успех!!
 
За: Финалист съм на .INFO Awards!

За: Финалист съм на .INFO Awards!

Благодаря ви за огромната подкрепа! :clap::cska:

По принцип не искам да "нацвъквате" гласове, за да не ме дисквалифицират. Гласуването приключи и сега чакаме до утре за резултатите.

Тези награди са реално. Организира ги Afilias, компанията която пуска през 2001 година .info домейните.
 
За: Финалист съм на .INFO Awards!

За: Финалист съм на .INFO Awards!

Да бяха махнали друпалското фавиконче, че наистина изгежда леко аматьорски направено.
 

Горе