SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Форма за контакт в Адесенс

wood

Senior Member
Дайте линк към формата за контакт в Адесенс. Прерових всичко и никъде невидях такава форма.
 
За: Форма за контакт в Адесенс

За: Форма за контакт в Адесенс

Писах им във форума...ефект никакъв.

Днес вече напълно ме разбиха тези нещастници от Адесенс. 8500 импреси, 27 клика, 1.02$...Това е от целият акаунт, 7 сайта за 7 държави. Няма ли най после да се появи някоя алтернатива на тези Гуглювци?
 
За: Форма за контакт в Адесенс

За: Форма за контакт в Адесенс

Писах им във форума...ефект никакъв.

Днес вече напълно ме разбиха тези нещастници от Адесенс. 8500 импреси, 27 клика, 1.02$...Това е от целият акаунт, 7 сайта за 7 държави. Няма ли най после да се появи някоя алтернатива на тези Гуглювци?
Това ти се връзва средно по 3.7 цента на клик, което е добър резултат. Не си мисли че с 8-9000 импресии ще станеш милионер. Аз имам сайтове на които клика е по 1-2 цента. Това зависи от нишата и от това от коя държава са Кликачите.
 
Re: Форма за контакт в Адесенс

Това ти се връзва средно по 3.7 цента на клик
аз ли не мога да смятам или по 0.037 цента на клик. за нишата и импресиите си прав. или правиш много импресии с скапана ниша и правиш пачка или малко импресии в скъпа ниша и пак правиш пачка или най - добрия вариант, много импресии в скъпа ниша.
 
За: Re: Форма за контакт в Адесенс

За: Re: Форма за контакт в Адесенс

аз ли не мога да смятам или по 0.037 цента на клик...
Това са 0.037 долара на клик. Правилно смяташ, ама бъркаш мярката :)
 
За: Форма за контакт в Адесенс

За: Форма за контакт в Адесенс

Правиш 12 цента на 1к импресии и си в рамките на средното за БГ, че дори в горната граница.
 

Горе