SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хайде на PR-а, топъл-топъл

Статус
Not open for further replies.
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Гледам на 2 чистак нови блогове вече е 0. На друго не виждам промени...
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

не чакам и то като не чакаш... хъър, хъъър :)
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Дайте някакъв онлайн туул, който работи и показва новите стойнотси, че нещо в Toolbar-а не се виждат новости?
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Ми то май не са много, затова :) Пък и ще се точи поне 1-2 дни, няма да захапе всичко от раз...
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Нищо не виждем засега, само дето съм се сдобил с две нови вътрешни страници с PR 4 и няколко нови са се вдигнали на PR 3.
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Аз ще изчакам 2-3 дни да видя какво ще стане. Иначе този ъпдейт раничко дойде, не го очаквах
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

При мен на никой сайт не е мръднал PR. Ще изчакаме няколко дни май, докато се обходят всички сайтове. На тези който са на горе...честито, на другите търпение, след три месеца пак.:D
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

аз са чудя от една седмица за кво му се играе толкова на Google. От 2-3то място ми прати сайтчета по на 8-9-10.

И какво общо с ПР-а?
Това са 2 съвършенно различни процеса.
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

И при мен нещата не са особено обнадеждаващи ;) Очаквах да хвана поне pr1 при положение, че всекидневно обновявам съдържанието в блога си, но явно ще трябва да наблягам и на повече backlinks, щото фанах 0 :(
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

И при мен нещата не са особено обнадеждаващи ;) Очаквах да хвана поне pr1 при положение, че всекидневно обновявам съдържанието в блога си, но явно ще трябва да наблягам и на повече backlinks, щото фанах 0 :(

Ако нещо може да се надява човек да се промени, докато трае ПР ъпдейта, то това са нулите ;) Доказано е!

Горе главата :)
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

И при мен нещата не са особено обнадеждаващи ;) Очаквах да хвана поне pr1 при положение, че всекидневно обновявам съдържанието в блога си, но явно ще трябва да наблягам и на повече backlinks, щото фанах 0 :(

Чакай да свърши нулата ще е временно явление ;).
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Така е :) На миналите ъпдейти имах 1-2 нули, които в последния (уж) ден хванаха 3-ки :) Т.е. ще се раздвижат ;)
Иначе единствените ми промени са 10-на сайта от N/A -> 0. Всичко останало си е "the same" :)
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Иначе единствените ми промени са 10-на сайта от N/A -> 0. Всичко останало си е "the same" :)
Същата работа! :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе