SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хм, нещо интересно...

KOBRETI

New member
Това търсене, което е с гръцки букви, вади моят сайт на 1 място, въпреки че в него няма нито една гръцка буква. Единствената връзка на сайта с Гърция е, че имам листнати 2 гръцки писти, но те са с имена, изписани на английски...

Интересното е, че думите за търсене са αυτο καρτ, както ми е домейнът, транслитериран от гръцки на латиница... После някой да ми обяснява, че името на домейна нямал огромно значение :D

Сори за заглавието на темата, но не можах да измисля нещо смислено...
 
Re: Хм, нещо интересно...

Интересно е, какви резултати ще вади в Гърция и второ, съчетанието не е особено гръцко. :) Още не е минал уедър упдейта по Византийско.
 
Re: Хм, нещо интересно...

Статкаунтера ми показва, че по тази фраза е влезнато от Гърция и че съм бил на 1 място. Точно така цъкнах линка да видя какво се случва...

Ето снимка
 
Re: Хм, нещо интересно...

офф: ама с това синьо вътре ще се класираш скоро добре и в Турция :)
бих ти препоръчал да го промениш този цвят, не ми изглежда добре

Иначе поздравления, и при мен си първи :)
 
Re: Хм, нещо интересно...

Мерси, Боби :)

В момента правя цялостно пренаписване на софтуера и ще има нов дизайн. Този е от преди 3 години, когато изглеждаше що-годе добре :)

Иначе сайта е първи в БГ по почти всички търсения, свързани с картинг. Дори излизам пред някои от сайтовете на картинг пистите по конкретно търсене за пистите... Затова в новата версия ще добавя и по-масови спортове, като Ф1, рали, драг, мотори и т.н. Лека полека сайтът почва и да носи пари :) Дори 2 реклами продадох, освен адсенса и сапето :D Ориентирам го към добавяне на платени услуги, като организация на тимбилдинги, състезания, обучения и т.н. :) Ще има и магазин... Отделно планирам добавяне на писти в околните страни и пускане на сайта на гръцки, румънски, английски език... Да хванем малко повече аудитория ;)

Най-радостното е, че не съм правил почти никакъв линкбилдинг и всичко се дъжи само на контента, така че не пингвини и панди, ами ако ще акули и скатове да пуснат от Гугъл, не ми дреме особено :D
 

Горе