SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хора от форума които участват сами в seocontest2008

MacTeP

Senior Member
Днес реших да поразгледам по-подробно какво става в seocontest2008 и какво да видя... хора от този форум, които си участват самички в състезанието. Бях шокиран :) Примерно Angel Georgiev, не мога да се сетя как му беше ника, но съм го засичал из форума. Вие някой друг от наще дето да се мъчи самичъл видяхте ли?
 
Re: Хора от форума които участват сами в seocontest2008

MacTeP : И какво като се мъчат сами ? Те и ще продължат да се МЪЧАТ САМИ :)

Ох не мога да не споделя за новата активност на Апостол Апостолов :
http://lagug.typepad.com/blog/2007/11/post-56.html#comment-107976604

Не разбрах дали се заяжда с Гео или с Яицазимитпо лъгуг, но обещаното си е обещано :)
 
Re: Хора от форума които участват сами в seocontest2008

Все се чудя дали Апостол наистина говори по този начин, някак си е странно човек да свързва името си с такъв език :cool: Не е ли по-вероятно, някой който мрази Апостол да пише от негово име?

А за самодейците дето сами участват в сеоконтеста: явно не ни познават и затова не искат да си играят с нас. Ама моля ви се, елате да си играем заедно, колкото повече по-весело :p Може да обменим някоя и друга нова техника, току виж всеки научил нещо ново, което после да прилага по старите си проекти, само да не го изловят в изневяра :p
 
Re: Хора от форума които участват сами в seocontest2008

И аз се замислям дали е възможно Апостол да е изкукал до такава степен, че да петни по такъв начин и публично името си. Трябва да се говори с него да потвърди, че той е писал най-бруталните изказвания.
 
Re: Хора от форума които участват сами в seocontest2008

не мисля, че е Апостол :) Знам за един човек (а си мисля, че има и още), който се представя като него в интернет пространството, така че не мисля, че е той :)
 
Re: Хора от форума които участват сами в seocontest2008

И аз се замислям дали е възможно Апостол да е изкукал до такава степен, че да петни по такъв начин и публично името си.


Всъщност като се замисля той за себе си е прав.... той не е като теб и мен че да му трябва име за в бъдеще? Човека си е на възраст и прави всичко възможно за да се бучи околко името му и като гледам се справя много добре в това начинание. Само че подобна стратегия не бих препоръчал на никой по-млад от 60 години :)
 
Re: Хора от форума които участват сами в seocontest2008

Cloxy може и да си прав, но :

Кой са сайтовете на Апостол за които се знае че са негови ?
http://www.ludipari.com/ проверка http://whois.domaintools.com/ludipari.com

Намираме му мейла. Тъй като на мен лично за съжаление :) не ми е писал , но имам пълно доверие на GEO, http://inet.blog.bg/viewpost.php?id=136743 поглеждаме мейла там ... същият.

=> няма нужда да се съмнявам в автора :)
 
Re: Хора от форума които участват сами в seocontest2008

Оги, нито знам кои са му сайтовете, нито ме интересува :)
Просто ме дразни и с малко зор се научих да отбягвам писанките му по форуми и блогове... Като видя някоя тема само с главни букви и просто пропускам да я отворя, като видя някое по-провокативно заглавие, поглеждам автора.
Просто последната една година тотално съм спрял да му обръщам внимание на дядо Апостол и за себе си съм постигнал едно морално удовлетворение ;)
 
Re: Хора от форума които участват сами в seocontest2008

и съмнението не те ли гризе отвътре чадо ? :)
 
Re: Хора от форума които участват сами в seocontest2008

и съмнението не те ли гризе отвътре чадо ? :)

Гризе, ама то това е трудното :) Нали знаеш че мойто любопитство... ама когато съм си наумил, че нещо е правилно... ;)
 
Re: Хора от форума които участват сами в seocontest2008

Един македонец - комита.
Двама македонци - чета.
Трима македонци - чета с предател.

Стар виц...
 
Re: Хора от форума които участват сами в seocontest2008

Четирима македонци ... Апостол Апостолов Апостолов Апостолов :)
 

Горе