SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

nbsp

New member
От днес ICN.Bg пускат нови хостинг планове предназначени специално за нуждите на уебмастъри и оптимизатори. Всички знаем, колко е важно да имаме възможност за хостване на много add-on домейни на добра цена. И по искане на потребителите в този форум ICN.Bg пускат два нови хостинг плана, предназначени точно за хора като нас.


Новите хостинг планове:

Ултима WM
с 14 add-on домейна (3,60 лв./на месец)

Икономичен WM

с 39 add-on домейна (6,90 лв./на месец)

Пълните параметри на хостинга са тук.

Сайтовете можете да хоствате в дейтацентър в България, или ако работите за чуждия пазар в дейтацентър в Германия.

Поръчка за Webmaster хостинг можете да направите от тук.
 
Последно редактирано:
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Хмм... То какъв е смисъла тогава на нормалния Ултима план например. Същата цена, но с по-малко адд он. Има ли някакви други разлики?
И как се стига до тези планове през менюто на сайта? Не ги видях в раздел Хостинг.
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Не съм сигурен, че го обясних добре. Тези планове са направени специално за хората от този форум и са резултат от сътрудничеството ни с ICN.Bg. :)

Принципно всеки може да ги види и поръча, когато стигне до избиране на плащане и трябва да уточни план.

Не зная дали в бъдеще, колегите от ICN.Bg мислят да ги интергрират по тясно в сайта си или мислят да бъдат лансирани само тук. За момента плановете са обявени само в WebmasterBG. ;)
Когато казвам, че плановете са нови, значи вероятно е така и няма нужда от скептицизъм. Мога да ви кажа само, възползвайте се, аз лично мисля да го направя. :)
 
Последно редактирано:
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

ICN за мен са най-стабилни в БГ. Цените има са солени, но често правят супер промоции, съпорта им е перфектен и винаги мислят за клиентите си без значение дали са големи или малки!

пп: след този мазен пост очаква 50% намаление за новите хостинг планове :)
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

При мен се съгласиха. Сега ме местят. Евала на ICN! Сега остава да си купя собствено IP и там, че много сайтове ще се слагат ;D

Edit: Вече съм на новия план!

Здравейте,
Промяната в хостинг плана е извършена успешно:

Changing plan from Economical2011 to Economical2011WB
 
Последно редактирано:
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Тази "промоция" ограничена ли е във времето?
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Това не е промоция, а нови хостинг планове и НЕ са ограничени във времето. :)
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Аз мислех че са за уебмастъри, в смисъл това им е името и целевата група, а не че са за членове на форума на уебмастърбг.орг :). Ами радвам се, но то толкова сайтове без да се вдигнат цпу минутите, не виждам полза. Освен ако не са сателити някви или пък малко посещавани или пък неизползващи cms :).
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Аз мислех че са за уебмастъри, в смисъл това им е името и целевата група, а не че са за членове на форума на уебмастърбг.орг :). Ами радвам се, но то толкова сайтове без да се вдигнат цпу минутите, не виждам полза. Освен ако не са сателити някви или пък малко посещавани или пък неизползващи cms :).

Ако сайтовете са на добра система, можеш и 1000 да сложиш на споделен хостинг и пак няма да товари. Аз имам акаунт с над 100 000 импресии на ден, който товари 6 CPU минути от 40 позволени. Това при сайт с над 600 000 записа база данни. Всичко може, стига да се прави качествено.
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Здравейте колеги, приятели, познати и непознати,
Ще опиша по-подробно тези два плана и за това ще тръгна малко по-отдалеч.

След няколко анкети и проучвания които направихме, както и от директната кореспонденция с много webmaser-и, разбрахме че за много от вас процесорното време не е от значение, а е много важен броя на сайтовете, които ще качите в дадения хостинг план.

Поради тази причина новосъздадените планове са аналогични с плановете Умтима и Икономичен, които се предлагат от доста отдавна, само с няколко разлики:
1. Разлика 1: Ултима плана притежава 3 допълнителни домейна а НОВИЯ план Ултима Webmaster притежава 14 addon домейна.
2. Разлика 2: Ултима плана притежава 21 CPU минути процесорно време, а НОВИЯ план Ултима Webmaster има 15 CPU минути.
По същия начин стоят нещата и за план Икономичен. Стандартния Икономичен план има 10 addon domains и 47 CPU минути, а новия Икономичен Webmaster план - 39 addon domains, 30 CPU минути.
3. Третата разлика касае само план Икономичен Webmaser, който може да се поръчва за 12 месеца, като минимален период, за разлика от именника си който може да бъде закупуван ежемесечно.

Относно миграцията от стандартните пакети към webmaster пакетите, нещата са малко по-сложни поне за момента, туй като логиката е доста по различна. До няколко дни програмистите ще намерят решение, но до тогава е нужно да се прави нова заявка, след което да уведомите екипа ни, които да прехвърлят периода Ви след заплащането на поръчката. По този начин няма да се налага да мигрирате файловете си от стария си план към новия такъв.

Оставаме на разположения за всякакви въпроси и предложения на дежурните телефони - 0700 300 70; 024918877; 0888738338, e-mail: support@icn.bg и icnhelpdesk.net
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Ако сайтовете са на добра система, можеш и 1000 да сложиш на споделен хостинг и пак няма да товари. Аз имам акаунт с над 100 000 импресии на ден, който товари 6 CPU минути от 40 позволени. Това при сайт с над 600 000 записа база данни. Всичко може, стига да се прави качествено.

Уау, супер. Явно от толкова използване на Wordpress представите ми за света тотално са се променили :).
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Уау, супер. Явно от толкова използване на Wordpress представите ми за света тотално са се променили :).

Wordpress ли е най добрата платформа за използване от гледна точка на SEO или всичко си зависи от html-a как го ползваш
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Wordpress ли е най добрата платформа за използване от гледна точка на SEO или всичко си зависи от html-a как го ползваш

Аз лично не мисля SEO-то се влияе от платформата, но нека не бягаме от темата :).
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Здравейте отново,
За тези които желаят да обновят плана си към новите webmaster хостинг пакети везе не нужно да правите нова заявка и да уведомявате екипна ни прехвърляне на период. Вече е възможно да правите директен upgrade от потребителския си панел.
Също така линка за директна поръчка е преместен тук за Ваше удобство:

-> Ултима Webmaster
-> Икономичен Webmaster
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Аз взех безплатен домейн и безплатни 3 месеца. Обаче след това възможно ли е прехвърляне към новите планове? Или направо от сега да ми дадете 3 безплатно за по-евтиния план за Уебмастъри да не се занимаваме след това, и ако съм доволен тия 3 месеца направо да си продължа ползването.
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Аз взех безплатен домейн и безплатни 3 месеца. Обаче след това възможно ли е прехвърляне към новите планове? Или направо от сега да ми дадете 3 безплатно за по-евтиния план за Уебмастъри да не се занимаваме след това, и ако съм доволен тия 3 месеца направо да си продължа ползването.

Да, рабира се.
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Ами радвам се, но то толкова сайтове без да се вдигнат цпу минутите, не виждам полза. Освен ако не са сателити някви или пък малко посещавани или пък неизползващи cms :).

Оптимизаторите често правят сайтове, които нямат особено голям трафик, но изискват повече домейни. Обикновенно им викаме "сателити". ;)

CPU беше и най-голямото опасение на хостинг провайдъра. Така че умната. :rolleyes:

От друга страна печените уебмастъри, знаят как да си оптимизират сайтовете за да не харчат CPU. Ако имаш проблеми с изразходване на ресурси от WordPress, може би трябва да попрочетеш малко за оптимизация този CMS, да конфигурираш кеширащи плъгини и да понамалиш употребата на SEO плъгини. :p
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Оптимизаторите често правят сайтове, които нямат особено голям трафик, но изискват повече домейни. Обикновенно им викаме "сателити". ;)

CPU беше и най-голямото опасение на хостинг провайдъра. Така че умната. :rolleyes:

От друга страна печените уебмастъри, знаят как да си оптимизират сайтовете за да не харчат CPU. Ако имаш проблеми с изразходване на ресурси от WordPress, може би трябва да попрочетеш малко за оптимизация този CMS, да конфигурираш кеширащи плъгини и да понамалиш употребата на SEO плъгини. :p

Евала за обяснението!!! Обаче само печените уеб мастъри го разбират.
 
  • Like
Реакции: nbsp

Горе