SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хубави домейни, които не бива да изпускаме

Re: Хубави домейни, които не бива да изпускаме

whats2eat.com, 8 годишен, в Гугъл, в Яху - месечен трафик 30 юзъра. Няма ПР. Аз все още се колебая, защото имам вече няколко "хранителни" домейна, а ми се иска някой наш човек да го вземе. Ако няма желаещи, в петък ще го купя.
 
Re: Хубави домейни, които не бива да изпускаме

аз го искам, само трябва да се разберем за парите ... ако искаш на ръка като дойда в софия ?
edit: по-стар е от 8... има история в wayback machine от 1998...
 
Последно редактирано:
Re: Хубави домейни, които не бива да изпускаме

Готов си. На 31-ви ще ми го прехвърлят в акаунта и тогава ще ти го метна на теб. По-стар е, ама е дропван и затова се води 8-годишен.
 
Re: Хубави домейни, които не бива да изпускаме

bulgarianpropertysale.biz е с 11 на месец.

Гледам, че някой вече е цунал Qualityrealestateltd.com

Васко, твоите от кой регистратор са?

За да го цуне [ :D ], не трябва ли собственика на домейна да го продава? Как успява да навие собственика на домейна да му го продаде и не е ли много скъпо?
 
Re: Хубави домейни, които не бива да изпускаме

В тази тема пускаме експирясали домейни т.е. такива, които не са подновени от собствениците си по една или друга причина.
 
Re: Хубави домейни, които не бива да изпускаме

В тази тема пускаме експирясали домейни т.е. такива, които не са подновени от собствениците си по една или друга причина.

Т.е. ако примерно yahoo.com експирне - всеки може да си го купи за 20 лв. ли? :D
 
Re: Хубави домейни, които не бива да изпускаме

Ако не се лъжа наскоро това стана с microsoft.com или друг подобен голям сайт :)
 
Re: Хубави домейни, които не бива да изпускаме

Търся някакъв домейн свързан със статии articles, ако някой намери нещо да пише.
 
Re: Хубави домейни, които не бива да изпускаме

Търся някакъв домейн свързан със статии articles, ако някой намери нещо да пише.

пробвай с някой домайн съджесчън тул - едва ли ако някой намери хубав домейн ще ти се обади
 
Re: Хубави домейни, които не бива да изпускаме

пробвай с някой домайн съджесчън тул - едва ли ако някой намери хубав домейн ще ти се обади
Търся някакъв дето ще експиряса.
 

Горе