SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Цена на хостинг планове от СХ - 6 години СХ

Re: Цена на хостинг планове от СХ

Re: Цена на хостинг планове от СХ

Супер, дали ще важи и при заварено положение. :)
 
Re: Цена на хостинг планове от СХ

Re: Цена на хостинг планове от СХ

http://blog.superhosting.bg/6-years-superhostingbg.html

По случай 6-тата годишнина на СуперХостинг.БГ, в продължение на 6 дни, всяка поръчка* за хостинг услуги ще бъде с включена отстъпка в размер на 60%.

*С условията на промоцията можете да се запознаете на следния адрес:

СуперХостинг.БГ вече на 6 години - 60% отстъпка!

С още интересна информация за реализираните нови услуги и подобренията, които направихме през последната година, можете да се запознаете на следния адрес:

СуперХостинг.БГ празнува шестата си годишнина!
 
Re: Цена на хостинг планове от СХ - 6 години СХ

Току що си поднових хостинга за още 1 година без проблем, въпреки че ми оставаха още 308 дни , така че и при заварено важи
 
Re: Цена на хостинг планове от СХ - 6 години СХ

Здравейте,

По случай 6-тата ни годишнина, в продължение на 6 дни, получавате 60% отстъпка за всеки хостинг план (Linux и Windows).

Отстъпката се начислява автоматично в поръчката и е валидна, както за нови поръчки, така и за подновяване на вече активни услуги и важи за нови и настоящи клиенти.

С условията на промоцията можете да се запознаете тук: http://www.superhosting.bg/web-hosting-page-promotions.php

Ще се радваме да се включите и празнувате с нас! :)
 
Re: Цена на хостинг планове от СХ - 6 години СХ

Супер! Честито на Вас и на всички нас! :))
 
Re: Цена на хостинг планове от СХ - 6 години СХ

Дано СуперХостинг ги има още дълги години, че без тях просто не знам какво щях да правя. Почти нямат алтернатива като цена и качество, като вторият елемент е най-важен.
 
Re: Цена на хостинг планове от СХ - 6 години СХ

Сега за новото проектче, се възползвах именно от тази услуга. За момента съм хипер доволен :)
 

Горе