SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Честит рожден ден на Илиян :)

secretko

New member
Да си жив и здрав Ilianski (uluble) :) Здраве, щастие, любов, верни приятели и много СЕО успехи :)

И да не забравя - чакам с нетърпение да се сборим на СЕО състезанието :) Ти си по-голяма категория, ама не пречи да се пробвам ;)
 
Re: Честит рожден ден на Илиян :)

Благодаря за пожеланията, много сте бързи пък относно
И да не забравя - чакам с нетърпение да се сборим на СЕО състезанието
няма да можем да си премерим силите, защото аз ще съм част от организаторите, но пък ти пожелавам да обереш наградите и да се забавляваш и споделяш с мен и останалите естествено :) нови методи и хватки :) т.н. :)
 
Re: Честит рожден ден на Илиян :)

Честито и от мен, Илиян!

Здраве, щастие, професионални и лични успехи и много любов - без нея закъде ;)

Весело посрещане на празника!
 
Re: Честит рожден ден на Илиян :)

ЧРД и от мен :)
С пожелание за много здраве, щастие и любов
 
Re: Честит рожден ден на Илиян :)

Благодаря на всички отново дано всичко се сбъдне и на Вас моите онлайн приятели.
 
Re: Честит рожден ден на Илиян :)

ЧРД!
На колко стана?
 
Re: Честит рожден ден на Илиян :)

Да си жив здрав и цял живот корав и само готини мацки да **** ;)
 
Re: Честит рожден ден на Илиян :)

Имам процедурно предложение :) Не знам дали му е мястото тук, но ако не е - нека да се премести където му е мястото :)

Аз лично ще участвам в състезанието през септември не заради парите, а защото в такова състезание човек се учи най-бързо и вижда до къде му стигат силите в условията на засилена конкуренция от колеги :) Разбира се ако паднат някакви парички - добре дошло, но не това е основното, поне според мен.

Та предложението ми е следното - въпреки че ти и бгкулинар сте организатори - нищо не пречи да се включите и вие в състезанието - така състезанието ще стане по-успорвано. Който се смята за добър - нека ви пребори :) А ако да речем вие вземете че спечелите - може ако желаете парите да ги оставите за следващите след вас.

Но пак казвам - според мен парите не са главното в такова състезание. Главното е да има силно участие и голяма конкуренция :) А ако двама от добрите СЕО оптимизатори се откажат защото са организатори - според мен състезанието само ще загуби от това.

Е, какво мислите? :)) Може би е добре темата която повдигнах да се пусне за обсъждане за да може всеки да си каже мнението?


Благодаря за пожеланията, много сте бързи пък относно

няма да можем да си премерим силите, защото аз ще съм част от организаторите, но пък ти пожелавам да обереш наградите и да се забавляваш и споделяш с мен и останалите естествено :) нови методи и хватки :) т.н. :)
 

Горе