SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ще напиша 25 качествени статии на туристическа тематика срещу един линк на статия

sdd

New member
Следващата седмица ще се занимавам само с това. Целта ми е 25 статии в 25 БГ блога. Това, което предлагам е кадърно написани статии с над 500 думи всяка, със снимка с уредени права.

Условията са ми блога да е стабилен, с поне пр2. Слагам си един мой линк в статията. Ако има заинтересовани нека ми пратят ЛС. Офертата важи само за следващата седмица. Освен във форума активно ще се свързвам и със собственици на блогове и сайтове в нишата, така че заявете желание за кооперация навреме.
 
За: Ще напиша 25 качествени статии на туристическа тематика срещу един линк на статия

За: Ще напиша 25 качествени статии на туристическа тематика срещу един линк на статия

Вторият от подписа ми, ако те устройва. Има категория туризъм.
 
За: Ще напиша 25 качествени статии на туристическа тематика срещу един линк на статия

За: Ще напиша 25 качествени статии на туристическа тематика срещу един линк на статия

Имаш ЛС.
 
Re: Ще напиша 25 качествени статии на туристическа тематика срещу един линк на статия

В подписа имам една директориика, ако все още не си пуснал там...
 
За: Ще напиша 25 качествени статии на туристическа тематика срещу един линк на статия

За: Ще напиша 25 качествени статии на туристическа тематика срещу един линк на статия

Имаш лично и от мен.
 
За: Ще напиша 25 качествени статии на туристическа тематика срещу един линк на статия

За: Ще напиша 25 качествени статии на туристическа тематика срещу един линк на статия

Аз също търся хубави статии за блог 7 ;-)
 
Re: Ще напиша 25 качествени статии на туристическа тематика срещу един линк на статия

имам сайт туризъм ПР3 на 100% уникално съдържание, ако става прати лично да се разберем
 

Горе