SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Юзабилити от Мтел

todorovadword

New member
Това плашещо нещо видях след успешна регистрация:

Страх ме да си помисля какво ли се случва, ако не успея да се регистрирам..
 

Прикачени файлове

  • mtel.jpg
    mtel.jpg
    12 KB · Преглеждания: 0
Re: Юзабилити от Мтел

Под червеният знак пише:

Регистрацията премина успешно!
 
Re: Юзабилити от Мтел

Предупреждават,че който им ползва услугите е под сериозна заплаха! :) Аз съм сравнително доволен от сайта им а и е-услугите им като цяло. Това им е най-малкият проблем, дано някой се сети да смени картинката от червена на зелена.
 
Re: Юзабилити от Мтел

Ама и ти имаш едно usability, скрийшота е с такива размери, че и микробиолог би се затруднил да разбере какво има на нея. Осрахте се с това Mtel та Mtel.... теглиш една майна, прекратяваш договора, оплакваш на КЗП и си го преместваш от единия крачол в другия. Хайде всички да му ръкопляснем няколко пъти и да кажем "алелуя" затова, че е открил най-значимия и неописуем с думи проблем в системата на Mtel и да си гледаме сайтчетата.
 
Re: Юзабилити от Мтел

Хайде всички да му ръкопляснем няколко пъти и да кажем "алелуя" затова, че е открил най-значимия и неописуем с думи проблем в системата на Mtel и да си гледаме сайтчетата.
Ти нали нямаш сайт бе? ;D
А и друго си е да ги нахраниш, знаеш че, за да те "оборят онлайн" ще се наложи да платят на някоя от 4-те ПР агенции, които са назначили за целта :)
 
Re: Юзабилити от Мтел

Ти нали нямаш сайт бе? ;D
А и друго си е да ги нахраниш, знаеш че, за да те "оборят онлайн" ще се наложи да платят на някоя от 4-те ПР агенции, които са назначили за целта :)

Е нямам мой, но ми се налага да гледам чуждите..... ако тези пари ги дадат вместо на ПР агенции, на някой CRM/ERP интегратор, може и да им тръдне гладко системата. Технически проблем с ПР не се решава....

Имайки предвид къде, къде по-сериозните проблеми в системата на Mtel, този скрийншот изглежда като анемичен емоционален напън да се изкаже "компетентно" в синхрон с всеобщото недоволство.
 

Горе