SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ядове с GoDaddy.com

nikoladd

New member
Имам проблеми с плащането в goDaddy

Имам с поръчка избирам плащане и каквото и да правя стигам до:

Unable to Process.

Please click here to go back and confirm that your information is correct.
пробвах с пейпал минава си от там, логвам се, съгласявам се и като се върна в godaddy ми дава, че съм си избрал успешно и да продължа и след формата с billing information винаги дава горното.

с кредитна карта стъпките са по различни, но ефекта е същия.

Данните са верни и пари има, така че това не е проблема.

Някакви идеи от препатили?
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

При мен като избрах Paypal влезе в сайта на Paypal, откъдето се съгласих GoDaddy да има достъп до Paypapl акаунта и да си взима парите периодично. И като се съгласих, плащането се извърши. Така, че провери дали няма извършено плащане.
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

При мен като избрах Paypal влезе в сайта на Paypal, откъдето се съгласих GoDaddy да има достъп до Paypapl акаунта и да си взима парите периодично. И като се съгласих, плащането се извърши. Така, че провери дали няма извършено плащане.
Няма. Аз си купувам SSL сертификати сега. Не е хостинг с абонамент. През пейпал си минава ок и се връщи и след това се дъни.

Май предишния път като купувах сертификати пак така стана и ходих от другаде да ги купя.
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

Като начало, пробвай с IE. Програмистите там не са чували, че има други браусери.

Купуваш си сертификати точно от GoDaddy, хмм.
 
Последно редактирано:
Re: Ядове с GoDaddy.com

Като начало, пробвай с IE. Програмистите там не са чували, че има други браусери.
В крайна сметка си направих друг акаунт. Изглежда нещо се дънеше защото беше бизнес първия.

Купуваш си сертификати точно от GoDaddy, хмм.
Че какво му е? Просто домейн SSL ми трябва. колкото по евтино толкова по добре то там няма никаква разлика дали е за $20 или $300. Единствено ми трябва връзката с руут авторитета, която няма особено значение каква е.
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

Това е възможно най-гадния хостинг, който съм ползвал, съпорта им съперничи единствено с този на гугъл!

Абсолютно съгласен!!!

Само Superhosting и Tophost!!

VIVA!

Смърт на американските фашисти!

:D
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

Че кой е говорил за хостинг? За купуване на домейни и други еднократни услуги стават. А тези които radev ги цитира дори нямат тези услуги.
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

Че кой е говорил за хостинг? За купуване на домейни и други еднократни услуги стават. А тези които radev ги цитира дори нямат тези услуги.

Е, сертификати продават почти всички хостинг фирми в България. Най-евтино за около $20 годишно можеш да си купиш. В godaddy колко е?
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

radev се базикаше :)
но колкото и да се базикам, Суперхостинг и Топхост са най-предпочитаните бг хостингчета. Едните щото са Супер, другите щото са "хостинга за левче"
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

@hostbulgaria.com - ако пазаруваш направо без някой промо код наистина си е на оферта да си вземеш от БГ хостинг.. Но ако се поровиш в нета може да се намери чудесни промо кодове за невероятни промоции ... Въпрос на търсене :) НО ако си сериозен и не си брой стотинки наистина по-доброто решение и БГ хостинг.

@radev - суперхостинг - ае окей .. Ала тия ТопХост да ги маааш.. Сумати колеги изпищяха от тях, още преди време. Според мен ТопХост трябва да правят нова фирма ако искат да си изчистят името. Както направиха Гото.БГ с НС1...

Що се отнася до GoDaddy - мразя да хваля някои но ми е положително мнението за тях :) Най-вече заради мигновеното пазаруване и регване.. А не влаченията които са стандартните процедури. Но за хостинг въобще не ги търсете...
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

Гото.бг се пооправиха вече
сетиха се, че трябва повече маркетинг и малко професионализъм.
В сравнение с другите .бг хостинг фирмички, са направо европейско ниво почти :)

Топхост каквото и да правят, няма да се оправят
щото интернета им пак ще е техния БгМрежа
сървърите ще са същите, оправданията ще са същите.

А най-вече ще се разпознават по същия дизайн на сайтовете им :)


Но за хостинг въобще не ги търсете...

може ли да се обосновиш?

как по тия форуми всички плюят ДавайТате.
не съм чул една обективна причина.
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

Първа причина - сумати време търсих IP-то на което е базата данни (поне не е стандартно както в повечето хостинг слагаш на localhost и кеф ти ...). Имат си някакъв собствен панел които е "невероятен".. Така и не видях от къде мога да пренасочва пощата от админ@саита към gmail ми. Макар че наскоро отново се рових и видях че са разрешили този проблем. Поддъжката когато ги запитах за сървър-а на mysql-а ми отговориха след ден и нещо. По-добре си вземи 1 хостинг от hostbulgaria.com и си знаеш CPanel-a си е CPanel ... всичкото си е както си му свикнал. Иначе за ЪП тайн бях доволен :) Но не знам какви лимити имат за процесорно и рам време и такива щуротии които по принцип са кофти животно в "Споделеният Хостинг" ... Това е като цяло надявам се да съм ти изяснил картинката :)
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

@hostbulgaria.com - аз съм ви клиент, ама на сайта ви няма такава услуга, пък и става дума за чуждестранни сайтове и не върви в ауторитито на сертификата да се споменава българско. Същото важи и за домейн регистрар между другото.

Дойде ми 2 сертификата за по две години за 110лв това в татенцето, което е добре като цена.
 
Последно редактирано:
Re: Ядове с GoDaddy.com

не съм чул една обективна причина.
Един куп причини., освен тези, които shredder спомена.

shredder, ти на коя версия на контролния им панел си? Аз от самото начало (близо две години) си ги препращам мейлите в гмаила.
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

@bgkulinar, на Email Control Center пише Version 1.2 отгоре. Не знам когато хоствах при тях ( аз преди толкова някъде ) може просто да не съм го видял. Но преди 2 месеца ми се наложи отново да диря и за мое учудване го намерих : ) ...
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

Мдаа, нямам идея как е с хостинга им (не вярвам и да придобия), но "юзър френдли" е много подходящо определение за целия им потребителски интерфейс.
 
Re: Ядове с GoDaddy.com

nikoladd, прав си, че не е посочено на сайта, което си е грешка на ХБ, но сетфикатите се издават от ENOM Inc и нямат нищо общо с ХБ като ауторити. Най-евтиният излиза 20 лв на година - Rapid SSL, ако трябва да съм точен. И като сложиш цената на отделно IP за акаунт, заради SSL-а сатва горе долу колкото си заплатил и при GoDaddy.
 

Горе