SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

въпрос за Yandex

Re: въпрос за Yandex

Зависи от домейна и обема на сайта.
ако е "ru" и не е много голям (100-200 страници) за месец може и да влезе в индекса.
Обикновенно за 2-3 апа попадат основните раздели и страници в индекса.
А в Яндекса ъпдейтват горе-долу на седмица веднъж.
Ако не е "ru" и е няколко хил. страници, от месец нагоре.
Ето то тук можеш да видиш аповете на Яндекс:
ivanov.in/yandex-updates
 
Последно редактирано:
Re: въпрос за Yandex

Аз също имам едно питане за Yandex специално... от известно време се мъча да вкарам един БГ сайт в индекса, но нещо не успявам да се сбодя... Сайта си понасъбра линкчета от други сайтове в индеска (може да не са много силни, ама са си линкчета), посъбра и малко deep links от социалките, обаче се опъва говедото и твърдо неще да влезе в индекса.... И тИЦ 50 си е хванал, не като да не го отчита за нищо. Някой с някакви идеики, че ме гложди от вътре...
 
Re: въпрос за Yandex

Аз също имам едно питане за Yandex специално... от известно време се мъча да вкарам един БГ сайт в индекса, но нещо не успявам да се сбодя... Сайта си понасъбра линкчета от други сайтове в индеска (може да не са много силни, ама са си линкчета), посъбра и малко deep links от социалките, обаче се опъва говедото и твърдо неще да влезе в индекса.... И тИЦ 50 си е хванал, не като да не го отчита за нищо. Някой с някакви идеики, че ме гложди от вътре...

Сайта ти на руски ли е?
Ако не е, то едва ли ще го видиш в индекса :)
 
Re: въпрос за Yandex

Сайта ти на руски ли е?
Ако не е, то едва ли ще го видиш в индекса :)

На български е! Хич и думичка няма на руски, но виждам маса сайтове из Yandex, които не са на руски.
 
Re: въпрос за Yandex

На български е! Хич и думичка няма на руски, но виждам маса сайтове из Yandex, които не са на руски.
От скоро Яндекс почна да показва по един сайт от англоезичните сайтове.
След това работи и таргетинга, при търсенето от България, може и да показва някакви други сайтове.
От Русия в резултата са само руски.
Дай ми в лично съобщение, ако не ти е трудно да погледна сайтове на други езици и ако имаш пример с български ще съм ти благодарен.
Аз поне не съм срещал.
 
Re: въпрос за Yandex

Дай ми в лично съобщение, ако не ти е трудно да погледна сайтове на други езици и ако имаш пример с български ще съм ти благодарен.
Аз поне не съм срещал.


Разбира се. Направо ще ти пиша на icq, че е по-лесно. Това което си дал в сайта ли е ?
 
Последно редактирано:
Re: въпрос за Yandex

Не знам дали трябва сайта да е на руски зада излиза у Yandex, но мога да кажа че моя сайт не е руски и пак сие в Yandex даже имам доста посещения от там към 50, 100 на ден :)

Ето тук излиза моя сайт
http://yandex.ru/yandsearch?text=%E3%EE%EB%E0%FF%20%F0%E8%E0%ED%E0

тва на 6 място :) излиза при мен при ваз не знам каде е

тук също
http://yandex.ru/yandsearch?text=erotic model

И още много :)))
 
Последно редактирано:
Re: въпрос за Yandex

Не знам дали трябва сайта да е на руски зада излиза у Yandex, но мога да кажа че моя сайт не е руски и пак сие в Yandex даже имам доста посещения от там към 50, 100 на ден :)

Ето тук излиза моя сайт
http://yandex.ru/yandsearch?text=%E3%EE%EB%E0%FF%20%F0%E8%E0%ED%E0

тва на 6 място :) излиза при мен при ваз не знам каде е

тук също
http://yandex.ru/yandsearch?text=erotic model

И още много :)))

Хареса ми че в търсенето е на руски, а текста на сайта на блгарски :)
Голям майтап :)
Да, верно че има.
И интересното е, че не е бъг защото в първите 50 сайта има 3 на български.
Интересно :)
Просто на мен никога не ми се е налагало да търся сайтове на български.
Аз като търся на български или на английски си търся в Гугъл.
А за английския знам че показва всякакви сайтове, но резултата е ужасяващ и за това само Гугъл.
 
Последно редактирано:
Re: въпрос за Yandex

Навремето Улублето правеше по няколко К от Яндекс, а нямаше грам руска дума. Аз също имам доста посещения от Яндекс.
 

Горе