SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

как да ползаме Facebook за Seo оптимизация


  • Общо гласове
    40
  • Poll closed .
Re: как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

Днес се замислих нещо по темата,като разгледах на повечето колеги блоговете там всичките дърпат rss емисиите от сайтовете/блоговете си получава се дублирано съдържание.Имайте го в предвид аз мойте ще ги спра.
 
Re: как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

За силните сайтове е добре, на тях не трябва да им пука. За слабите - не е добре, защото текстовете от фейсбук се индексират бързо и търсачката може да сметне тях за първоизточник на информацията.
А за да е силна всяка подстраница от сайта ти си има сателити в които публикуваш като луд на ръка дийп линкс. За мен това е малко отживелица и доста загуба на време.
Ако си умен, можеш да ползваш и автоматично публикуване на дийп линкс, което евтино да покачва ауторитито на съответната ти подстраница.
Би било добре и да пингвате ръчно след като пуснете нова страница в сайта (ако Cms-а ви не го прави автоматично)
 
Последно редактирано:
Re: как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

Силен е условно понятие аз бих казал в случая много силен.Внимавайте, изчакайте да ви мине бота и тогава ги пускайте във ФБ за всеки случай.
 
Re: как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

Ще трябва а пускаме връзките пак. В тая държава нищо не става по нормалния начин. ;D
 
Re: как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

Ъх, нещо VB се бъгва при постове завършващи с URL на кирилица... (ако случайно се чудите защо са ви редактирани постовете).
 

Горе