SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

как да ползаме Facebook за Seo оптимизация


  • Общо гласове
    40
  • Poll closed .
Re: как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

Да, напълно е възможно и аз да пропусна някой, пишете ми и на мен ако това се случи.

Да допълня само че вече забелязах 3-4 хитреци които се абонираха и седмица след това зачезнаха, а сайтовете им въобще не се ми полезни - направих го само заради обменния принцип. Нормално е, всеки има право да прави каквото си иска, но ще проверявам през определен срок и когато намеря такива ще прекратявам съответно и моя абонамент към тях.
 
Re: как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

Е абонирани сме де.

Доста помощ ми трябва и на мен за този сайт:
http://www.facebook.com/pages/Magazin-velosipedi-Veloservice/115078609781
Не е през blognetworks, но пак може да се абонира човек, стига да иска.
Отблагодарявам се чрез абонамент за втори,трети или четвърти ваш сайт.
Трябват ми още 10-на абоната.
 
Re: как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

Е абонирани сме де.

Доста помощ ми трябва и на мен за този сайт:
http://www.facebook.com/pages/Magazin-velosipedi-Veloservice/115078609781
Не е през blognetworks, но пак може да се абонира човек, стига да иска.
Отблагодарявам се чрез абонамент за втори,трети или четвърти ваш сайт.
Трябват ми още 10-на абоната.

+4
 
Re: как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

Нагло ли е ако връзките на widget-a се направят noffolow?
И ако не е проблем как се прави?

Тези връзки са генерирани през външен JavaScript, така че търсачката изобщо не ги вижда, нито следи.
 
Re: как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

Опитвам се да започна да следя блога на мастъра и вече втори ден получавам следното съобщение:

Sorry, you've exceeded the maximum number of blogs to follow

For performance reasons and to prevent abuse, we've setup the limit at 200 blog. Please choose the top blogs you like the most.
 
Re: как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

Сигурно, всичките от списъка със сигурност ги следя. Много е тъпо това ограничение. Има хора, които следят много повече блогове, примерно чрез google reader, без да злоупотребяват с каквото и да било.
 
Re: как да ползаме Facebook за Seo оптимизация

Повече ползвам разни SEM тактики за да влача посетители отколкото за SEO, ама от където може да се смукне някоя връзка без много зор, добре е дошла

Та нали това е половината идея на линк билдинга, да дръпнеш посетители.

Благодаря за статията. Полезна е. Пробвах нещо подобно преди време и има успех, определено се придърпва и някой и друг посетител.
 

Горе