SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

клуб по оплаквания

Re: клуб по оплаквания

драго нали знаеш, че имам гениални идей :Д само парите не ми стигат да ги реализирам всичките :)

ако всички познати дето са ме послушали за идея дадена от мен са ми давали по 5% от обората им :) до сега да съм станал доста заможен човек :)
 
Re: клуб по оплаквания

Ама ще трябва да си дотътрите дупетата до Софето... По черноморието не сте много сериозните като теб. :)

Ееееееее, как да не сме, ще се обиждаме ли вече? Вие там от провинцията ("Всичко, което е далеч от морето е дълбока провинция" Ърнест Хемингуей) цяло лято не минахте към Бургас... примерно. Пък може и да сте минали, ама нашата компания да не ви е приятна... хммм съмнителни сте ми
 
Re: клуб по оплаквания

Има и едно местенце където можем да се срещнем по средата - Ресторант "Национал" в Хисаря.

Тестван! Имат чудна градина, за хубаво време.
Само печени прасета и агнета още не сме поръчвали там. ;D


На плодвидската група ще им е на две крачки.
 
Re: клуб по оплаквания

Има и едно местенце където можем да се срещнем по средата - Ресторант "Национал" в Хисаря.

Тестван! Имат чудна градина, за хубаво време.
Само печени прасета и агнета още не сме поръчвали там. ;D


На плодвидската група ще им е на две крачки.

Може, може... за кога кроите планове? Пък те пловдивската група са най-несериозните. На куп никога не съм ги виждал, все на части един по един.
 
Re: клуб по оплаквания

Мен ми се яде печено агне ама няма един сериозен във форума да се организираме и съберем :)

Айде бе...?!! Няма! Ти само кажи къде е аганцето и стой и гледай съир. :D
Със зъби като на тоя емот ще го нападнем. :)
 
Re: клуб по оплаквания

Искам да се оплача от Google, има много спам сайтове с брутално много трафик и хубави сайтове с малко трафик.
 
Re: клуб по оплаквания

Определено е оферта :) а днес попаднах и на тия http://www.pecheno-prase.com/ не ме питайте какво съм търсил, за да го намеря :D

За потребителите от форума, да се свързват директно с мен относно поръчки от печено прасе, печено агне, печено пиле, печен заек и печена пуйка.

Доставя се в цялата страна.
 

Горе