SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

малко за сайта на бтв

Re: малко за сайта на бтв

Ами да. Все повече се убеждавам, че големите фирми, наемат малки фирми да им правят сайтове и обратно. Сега се сещам за друг сайт направен доста некадърно.
http://www.government.bg/ - ами да сайта на правителството е това. Само направете една провера за валидация на сайта - 939 грешки. В такива случаи бих казал само: "Горкият браузър ... и неговата не е лесна" :)
 
Re: малко за сайта на бтв

ако е-дизайн http://www.edesign.bg/ са малки...аз си хвърлям дипломата :)
Не намесвай държавните поръчки, че там знаем как се печелят нещата :)

абе като им гледам портфолиото имат оста добри клиенти. ама и това понякога не е знак за качество на работата
 
Re: малко за сайта на бтв

така и трябва да е, според мен - това са си поискали, това са получили. идизайн имат читави работи и не мисля, че те са причината за състоянието. Мен малко ме притеснява сериозното присъствие на тази телевизия в интернет. Както се получи като влезнаха с много пари в ефира и сега не мисля, че ще е добре да се натрисат качествено и в нета, да си гледат телевизийката (омръзнало ми е да ги слушам колко са №1) им е достатъчно ;) То като стане такава инвазия не става дума за конкуренция или качество на услугите, просто маркетинговия им ресурс е огромен.

мен пък много ме кефи калпавата реализация на онлайн видеото при тях :) на това му викат да се застреляш в крака.
 
Re: малко за сайта на бтв

ако е-дизайн http://www.edesign.bg/ са малки...аз си хвърлям дипломата :)
Не намесвай държавните поръчки, че там знаем как се печелят нещата :)

Зависи от фактора по който определяш колко са големи. За качествени сайтове се доближават до кварталните разбирачи дето като си купят компютър "ша" праят еди си кви сайтове. Както е казал човека в блога си един SELECT и LIKE пък квото намери. Иначе за дизайн да правят благи за погледа неща, но и там са на изчерпване имат доста сайтове които си приличат ... ако ще е така има много страници за готови темплеити. Другото което е flash изпълненията им са много добри. Надявам се скоро да мога да покажа сайт с flash, ajax и функционалност само БНБ и комисята за финансов надзор да дадат блага дума ;)
 
Re: малко за сайта на бтв

Момчета, гледам зачекнали сте идизайн тука...
Хайде малко реална самооценка преди да коментирате труда на другите.
Държа да подчертая, нямам нищо общо с тях, освен че харесвам нещата които правят, даже работя в конкурентна фирма, но тъй като от 10ина години се занимавам с уеб и съм горе-долу наясно кое, как и защо ми е направо смешно като ви чета коментарите тука за кварталните хлапета и за качество на работата.

Тоя пост в безсмисления блог е доста наивен и повърхностен... Човек като говори за юзабилити трябва да е прочел нещо повече от 5-6 поста в някой форум и 2-3 блога. Ей това му е кофтито на уеб 2.0, че всеки има трибуна и светила много.

Единствения смислен пост които видях тук беше за видеото, което е направено кофти.

Може да не си правите труда да ми отговаряте, не мисля да наминавам пак... поредния форум в които са се събрали някакви поплювковци да се показват колко са велики.
 
Re: малко за сайта на бтв

Ей това му е кофтито на уеб 2.0, че всеки има трибуна и светила много.
Я, да слизаш от трибуната! Аман от комуняги. Не му харесвала свободата на словото. Иди в Куба, мой човек.
 
Re: малко за сайта на бтв

Момчета, гледам зачекнали сте идизайн тука...
Хайде малко реална самооценка преди да коментирате труда на другите.
Държа да подчертая, нямам нищо общо с тях, освен че харесвам нещата които правят, даже работя в конкурентна фирма, но тъй като от 10ина години се занимавам с уеб и съм горе-долу наясно кое, как и защо ми е направо смешно като ви чета коментарите тука за кварталните хлапета и за качество на работата.

Тоя пост в безсмисления блог е доста наивен и повърхностен... Човек като говори за юзабилити трябва да е прочел нещо повече от 5-6 поста в някой форум и 2-3 блога. Ей това му е кофтито на уеб 2.0, че всеки има трибуна и светила много.

Единствения смислен пост които видях тук беше за видеото, което е направено кофти.

Може да не си правите труда да ми отговаряте, не мисля да наминавам пак... поредния форум в които са се събрали някакви поплювковци да се показват колко са велики.

Гьоргиии, що не ми кажеш де ходиш в "не-поплювковски" форуми, бе, тарикат? Да додем да четем (опазил ме бог да взема да се регистрирам там дето на тебе ти харесва), че да се изучим малко... От почти 25 години се занимавам с програмиране, от повече от 10 години - с уеб, и не бих си позволил да ръся такива простотии за други, дори и от 1 ден да са започнали да се учат. < без обиди моля>
 
Последно редактирано от модератор:
  • Like
Реакции: nbsp
Re: малко за сайта на бтв

Моля, не нарушавайте добрия тон!
 
Re: малко за сайта на бтв

Моля, не нарушавайте добрия тон!

Да, разконспирирах се като поредния простак (извинения!) - макар от моя гледна точка всичко да беше в условно наклонение (е, хората често бъркат "защо" и "ако" с директни пожелания) -- няма да се повтори, обещавам. А сега отивам да си ударя два пъти главата в стената понеже ако се дам под съд, никога няма да ме осъдят :) Сериозно - извинявам се на хората от форума, не на (...) посетител, който всъщност пръв наруши добрия тон (разбирай: Джордж).

ПС: За втори път се извинявам в този форум. На трятия вече ще си самоизтрия акаунта :)
 
Re: малко за сайта на бтв

няма нужда да се псуваме като хамали тук

Съгласен! Ergo, следвайки ако не най- добрите, то поне най- популярните самурайски традиции, след този пост ще извърша единственото правилно нещо, и ще кажа "сбогом" на това мое alter-ego, показало се недостойно за виртуалната си екзистенция тук-и-сега. Естествено, това е шега, но е и своеобразно напомняне за повратните опасности, скрити в привидната освободеност на "несъществуващия" псевдоним, защото зад всеки "ник" прозира частица от скритата ни "животинска" природа. И когато се върна, в поредният си "аватар" (от санскрит приблизително "превъплъщение") на страниците на този форум (който иначе ми е любимия, няма майтап!) -- ще дойда като самия себе си. Довиждане!
 
Re: малко за сайта на бтв

Е ти пък, не го взимай толкова навътре. :)
Всеки си изпуска нервите понякога...
 
Re: малко за сайта на бтв

Няма караница - щях да се "самоубивам" от срам, обаче не можах да намеря начин да си изтрия акаунта (или Вбулетина няма, или ас съм още по- прост отколкото си мислех) -- просто за един месец направих две издънки и исках да се самонакажа...
 
Re: малко за сайта на бтв

Така е няма караница просто поредния разбирко мина през форума и си каза мнението и оплю другите заради тяхното такова.
 
Re: малко за сайта на бтв

vpChar - нищо не е станало бе човек, George просто изказва мнение и не може да го съдиш за това. Аз имам чувството, че не спориш с него, а със себе си.
 

Горе