SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

нормално ли е на 1-во място сайт на един месец

jorfii

New member
Първо да кажа че съм много нов в тези неща,допреди месец и идея си нямах как се прави сайт /не че сега имам:eek:/но се хванах да направя един.Вярно е че цял месец не станах от компютъра изчетох много информация рових се правих струвах и горе долу скалъпих нещо на което най вероятно повечето от вас ще се спукат от смях:http://jorfii.freehosting.bg/news.php :)разбира се през цялото време следях как върви на кое място излизам в гугъл бях се укрепил някъде на 2-ра 3-та страница и изведнъж днес установявам че при търсене по ключова дума ''електроуслуги''съм на първо място :eek: а при това сайта е с безплатен хостинг и домейн нормално ли е това?Също така искам да помоля ако някой може и иска да даде някакви препоръки да го направи много ще съм благодарен но имайте в предвид че ще трябва доста търпение с мене защото както казах почти нищо не разбирам не се сърдете ако например някой ми каже''Качи това в футъра си'' а аз започна да разпитвам ''кво е т'ва''.Понеже обаче съм нагъл аз направих и втори сайт:http://electroexpert.alle.bg/лично на мен ми харесва повече от първия някакъв готов шаблон много лесно се работи с него за такива като мене,то аз на другия не съм се научил още и за това явно не мога да го дооформя както ми се иска.Поздрави на всички::)
 
Re: нормално ли е на 1-во място сайт на един месец

Нормално е. При персонализиран сърч. ;)
 
Re: нормално ли е на 1-во място сайт на един месец

това с персонализирания сърч май го разбрах имаш в предвид търсенето по конкретна дума предполагам най хубавото е че точно този ефект беше търсен и точно по тази дума за сега изписана с малки букви обаче ако първата буква е голямя то резултатите стават други.А от това с лайма нищо не разбрах.
 
Re: нормално ли е на 1-во място сайт на един месец

не че нещо ама ... изключи си "персонализиранията въз основа на извършени търсения" и пробвай пак с търсенето :)
 
Re: нормално ли е на 1-во място сайт на един месец

При мен си 20-ти. Изключи си персонализирането при търсене в Гугъл.

Васко е писал как става http://www.cloxy.com/blog/stop-google-personalized-results/
 
Re: нормално ли е на 1-во място сайт на един месец

И при мен си 20-ти.
 
Re: нормално ли е на 1-во място сайт на един месец

Сега остава някой да даде някое предложение относно визията на самия сайт.Интересува ме например на тази страница която по принцип е новини и аз съм нарочил за главна как мога да добавям снимки например в същото каре заедно с новината сайта е изграден с е-107 ако някои има опит с тази платформа защото аз не успявам то и за другите снимки ми трябваше цяла седмица докато разбрах,свалих и инсталирах sgallery но тя ми дава да качвам снимки само на страницата на кочто се отваря галерията а не където искам аз.
 
Re: нормално ли е на 1-во място сайт на един месец

Сега остава някой да даде някое предложение относно визията на самия сайт.Интересува ме например на тази страница която по принцип е новини и аз съм нарочил за главна как мога да добавям снимки например в същото каре заедно с новината сайта е изграден с е-107 ако някои има опит с тази платформа защото аз не успявам то и за другите снимки ми трябваше цяла седмица докато разбрах,свалих и инсталирах sgallery но тя ми дава да качвам снимки само на страницата на кочто се отваря галерията а не където искам аз.
Упс и с това се преборих успях да го понашаря криво ляво.Сега обаче изникна нов въпрос:Забелязах някакви минусови индекси които се появяват след синия текст при търсене с гугъл има ги и при двата ми сайта само стойностите са различни какво може да означава това дали някакво наказание...
 

Горе