SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

няколко сайта на сървър с едно IP

Re: няколко сайта на сървър с едно IP

надявам се това да е основано на тестови данни т.е. някой тествал ли е?
 
Последно редактирано:
Re: няколко сайта на сървър с едно IP

надявам се това да е основано на тестови данни т.е. някой тествал ли е?

Недей да влизаш в параноя.
Ако искаш, измисли един ключ, който да няма конкуренция, от сорта "набамбуриками", аз линквам от единия сайт в гвт към другия в същото гвт с този анкор и след индексация ще видим.

ПС. Неконкурентен ключ избираме с цел явно да се види резултата.
 
Re: няколко сайта на сървър с едно IP

ам тя хубава работата остава да имах времевия ресурс в момента да си поиграя.. но може да се пробвам някой ден :)
не съм параноик идеята ми беше да питам дали някой си е играл да го тества.. иначе както бях писал по-горе някъде резултата е очакван общо взето :)
 
Re: няколко сайта на сървър с едно IP

ам тя хубава работата остава да имах времевия ресурс в момента да си поиграя.. но може да се пробвам някой ден :)
Дай думички на ЛС - аз ще го направя пред тебе както се вика да се убедиш.

не съм параноик идеята ми беше да питам дали някой си е играл да го тества.. иначе както бях писал по-горе някъде резултата е очакван общо взето :)

Някъде там видях, че имат други проблеми.
 
Re: няколко сайта на сървър с едно IP

Както писах в самото начало, ако сайтовете са качествени, то линка си носи тежеста, без значение че сайтовете са на едно IP.
Преди около 2 седмици пуснах нов сайт.
Докато го пълних, не му слагах никакви линкове.
След това сложих няколко линка от собствени сайтове, на едно IP и повечето даже в един профил на Адсенса.
След около седмица, сайта се появи в ТОП-а по много от думите.
Нишата не е конкурентна, така че ТОП-а в случая не е важен, но факта, че се е появил в СЕРП-а говори много.
Така че не виждам причина да се плашите от това че били на едно IP.
Но все пак го правете умно и не прекалявайте :)
 

Горе