SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

оценка качеството на дизайн на уеб сайт

oggin

+Ognian Mladenov
Екип
Не знам дали му е тук мястото , но попаднах на една интересна услуга за оценяване качеството на дизайна на сайта , та реших да споделя връзката . Не смятам че работи супер но все пак е интересна и нова ... поне за мен :p

http://www.cys.ru/
 
Re: оценка качеството на дизайн на уеб сайт

а вие само го плюхте момчето :-(
кой друг има толкова много точки ? :)
 
Re: оценка качеството на дизайн на уеб сайт

На мен нещо все при опит за проверка ми гасне сайта.... лоша работа. Да не би сайтовете ми да не заслужават оценка :shrug: :icon16:
ей за тези парчета става на въпрос: www.skandinavestate.dk и www.goodlifebulgaria.com
 
Re: оценка качеството на дизайн на уеб сайт

Результат оценки качества создания сайта
skandinavestate.dk
Оценка: 1002.5 баллов
Фактор D: Silver
клик ;)

goodlifebulgaria.com на мен не иска да ми зареди :( а що се отнася до 1вият сайт...след 1-2 мин. чакане се зареди.

П.П. ако не е тайна ... къде хостваш, че връзката е повече от критична ? гледам ваши сървъри са, ама де са инсталирани ?
 
Re: оценка качеството на дизайн на уеб сайт

Результат оценки качества создания сайта
3dwebdesign.org
Оценка: 1212 баллов
Фактор D: Gold
Место в рейтинге: 410430

Интересно ми е как ги оценяват. Това добър резултат ли е? не знам с какво да сравнявам.

На сайта им има само това:
Методика оценки качества создания сайтов.
Раздел в разработке

И още един уеб сайт:

diag.png


Оценка: 1236.5 баллов
Фактор D: Gold
 
Последно редактирано:
Re: оценка качеството на дизайн на уеб сайт

Ползвал съм го това и мога да кажа, че е глупост. Да оценяваш качествени параметри с математически формули е безмислица.

Показателно е, че примерно за www.artlebedev.ru (титанът в областта на уеб-дизайна в Русия) дава 374 бала, а разни скалъпени л....а на безплатни хостинги като hit.bg, narod.ru и т.н. получават над 1000 :p
 
Re: оценка качеството на дизайн на уеб сайт

933, как пък оцениха нещо толкова субективно като дизайн?! ;D
 
Re: оценка качеството на дизайн на уеб сайт

Оценка за сайта ви най-добре дава google.Ако продавате хляб и напишете хляб трябва да излезе на първа страница.Това разбирам аз за добър сайт.Има лъскави и красиви сайтове но и да се скъсаш не можеш ги намери ако не им знаеш адреса.Още по добре ще е ако сайта е с красив дизай и да е на първо място на търсачката но.....:)
 
Re: оценка качеството на дизайн на уеб сайт

Обратното твърдение също е напълно вярно - има сайтове на първо място, които изобщо не са това което човек търси.
 
Re: оценка качеството на дизайн на уеб сайт

Показателно е, че примерно за www.artlebedev.ru (титанът в областта на уеб-дизайна в Русия) дава 374 бала, а разни скалъпени л....а на безплатни хостинги като hit.bg, narod.ru и т.н. получават над 1000 :p

Може да е обратно по-ниската цифра да е по-добре от голямата. :)
 

Горе