SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

падане в google

hm123

New member
днес сайта ми е надолу с 1-15 позиции за всички ключови думи които следя
нещо се случва с google или проблема е при мен?
някой нещо?
 
Re: падане в google

Кой е сайта, отколко време се класира на тези позиции, правил ли си някакви промени? Искаш да хвърляме боб ли?
 
Re: падане в google

съжалявам ако въпроса ми е бил разбран погрешно
не искам анализ на моя сайт а просто се интересувам дали някой е забелязал нещо подобно при него или има информация за някакви промени в гугъл
благодаря за отзивчивостта
 
Re: падане в google

На български или английски !?

Ако става въпрос за английски, има настройка след пандата. Аз съм нагоре с от 3 до 22 позиции. Закъсняха с няколко дни, очаквах промените да са 2,3 дни по-рано :)

http://www.webmasterbg.org/showpost.php?p=105022&postcount=86


едит: гледам че и в сайтове на български имам промени но са в рамките на 1-2 позиции и нагоре и надолу и не е нещо необичайно
 
Последно редактирано:
Re: падане в google

Ако си правил малко по-агресивен линк билдинг може това да е причина. Ако не е ъпдейта най-вероятно.
 
Re: падане в google

Не е задължително проблемът да е в теб. Може конкуренцията да си е казала думата. Провери сайтовете, които са те изпреварили - дали са добавили ново съдържание, или са ги променили нещо по таговете.
 
Re: падане в google

И на мен 2 сайта паднаха надолу, единият от първа страница мина на втора, другият падна няколко позиции по-надолу на първа по-най важната ключова дума :(
 
Re: падане в google

И на мен 2 сайта паднаха надолу, единият от първа страница мина на втора, другият падна няколко позиции по-надолу на първа по-най важната ключова дума :(

мда, и това е в тема с едномесечна давност...
 
Re: падане в google

Гена, вчера имаше разместване, темата винаги е актуална :))
 
Re: падане в google

На мен онзи ден ми се разместиха сайтовете в класирането. Не съм гледал откога е темата, тъй като колегата преди мен я беше вдигнал :)
 

Горе