SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

препоръчайте споделен хостинг в америка

Re: препоръчайте споделен хостинг в америка

до момента всички които съм пробвал и съм имал ядове, затова минах на VPS.
Ако сайта ти няма да товари много hostbulgaria.com имат сървъри в САЩ и според мен са в час с нещата.
Имах 2 акаунта при тях - наистина наложи се да ги местя, но същото се случи и с акаунти в bluehost, така че проблемът си беше при мен.
 
Re: препоръчайте споделен хостинг в америка

За споделен с две ръце гласувам за bluehost. На единия ми акаунт там имам пхпбб2 с по 2к уникални на ден / 4к импресии и още едно пхпбб2 с по 200-300 уникални на ден. Вече 5 месеца няма забележки за товарене на цпу или рам. Отделно първото пхпбб ползва mod_rewrite, което си е допълнителна тежест за сървъра.

Отделно екстри като: безплатен домейн за времето на хостване там, $50 адуърдс, $25 Яху ваучер, бърз съпорт и засега при мен 100% ъптайм.
 
Re: препоръчайте споделен хостинг в америка

BobbyDigital,
Може да си купиш споделен хостинг от http://dreamhost.com
Неограничено пространство и неограничена свързаност ( bandwidth )
Цената му е $119 на година.

Но ако купиш през моят афилиейт линк и въведеш този купон код:
Код:
SEOUNONE

ще закупиш този пакет за $67.40 ( намаление от $52 - намалението важи САМО за първата година и важи при закупуване на плана за 1 година ) и получаваш 2 бонуса:
  • Доживотен домейн
  • Доживотен собствен IP адрес - TrustRank-a на сайтовете с отделен IP адрес по принцип е по висок

Ами това е:)
 
Последно редактирано:
Re: препоръчайте споделен хостинг в америка

@man0l като цяло ми се ще първо да пробвам преди да се хвърлям за една година.

може би вече повече клоня към bluehost. въпреки, че се колебая и за hostgator. ще видим какво ще покаже утрото.
 
Re: препоръчайте споделен хостинг в америка

@bobydigital за хостгейтър ще ти кажа, че FTP-то пада в много неподходящи моменти и всичките ми сайтове се хостват там ( и клиентски ). Иначе е ок
 

Горе