SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

пр5 страница за 20 мин.

Re: пр5 страница за 20 мин.

интересен трик:
иденти.ка трие потребители от време на време и тези имена могат да се регистрират. Малко е зорно понеже засичат сесии и IP ама става.
Току що регнах един изтрит профил с висок PR - identi.ca/allpe пуснал съм го на автоматично абониране за който иска subscription.

В началото си помислих, хмм гениална идея. Но после осъзнах че то освен потребителя са изтрити и всички вътрешни линкове към тази страница. Така че сега на PR ъпдейта ще получи едно нищо ;)
 
Re: пр5 страница за 20 мин.

В началото си помислих, хмм гениална идея. Но после осъзнах че то освен потребителя са изтрити и всички вътрешни линкове към тази страница. Така че сега на PR ъпдейта ще получи едно нищо ;)
Не вярвам да е точно така, засичал съм профили които имат и по 20 събскрипшъна и пак имат PR5 - просто са достатъчно стари.
Ще видим де :)
 
Re: пр5 страница за 20 мин.

@mlazarov
Ами то нали може и с twitterfeed да се поства :)
@activesrc
Опитах се да регистрирам един акаунт който е изтрит но не ми даде :(. Бях с ново IP и нов браузър така че не при мен проблема. На теб как ти позволи?
 
Re: пр5 страница за 20 мин.

@mlazarov
Ами то нали може и с twitterfeed да се поства :)

А отложено пращане (примерно: на всеки 10мин или час)? А имаш ли отделени бг/ен/де и тн езици в twitterfeed?;D
 
Re: пр5 страница за 20 мин.

@mlazarov
@activesrc
Опитах се да регистрирам един акаунт който е изтрит но не ми даде :(. Бях с ново IP и нов браузър така че не при мен проблема. На теб как ти позволи?

Както си събскрайбвах насам натам във файърфокс от акаунта, открих един изтекъл - пробвах не стана от друг браузър, пробвах още един два пъти пак нищо не стана. След малко ми попадна един друг акаунт (въпросният, който горе споменах) пробвах го и него в друг браузър - системата ми изплю, че прекалявам с постовете (??? което беше много странно) и да се поуспокоя малко. В последствие видях че акаунта все пак е регнат и мога да се логвам в него.

Сега в последствие си мисля че е било чиста случайност, най-вероятно някакъв бъг
 
Re: пр5 страница за 20 мин.

Не е сигурно, че като се изтрие профила се трият и линковете. На моите изтрити профили, линковете си им стоят.

Освен това платформата поддържа линкове към други домейни, където няма как да следи дали има или няма такъв профил.
 
Re: пр5 страница за 20 мин.

Интересува ли ви програмка, която да постава автоматично към 150+ акаунта тип status.net ?
"поства" е доста общо казано - прави доста други щуротии :)

Ти си моя човек. :) Кажи само моля те трябва ли да имаш регистрации предварително в мрежите.
 
Re: пр5 страница за 20 мин.

При мен съществува досаден проблем с кепча. На почти нито 1 мрежа не я виждам и не мога да се регна в тях. За това и аз питах трябва ли да имам регистрация преди това. Ако някой знае какъв е проблема моля да удари 1 рамо да го управя.
 
Re: пр5 страница за 20 мин.

може да се регваш с openid , но не знам дали и за него не иска кепча
И това пробвах с него пък ми дав , че има проблем със сесията и пак не ме пуска.
 
Re: пр5 страница за 20 мин.

От списъците в темата останаха активни само тези :

-4alliens.com/

-bleeper.de

-mb.milaro.net/

-frostfiredeals.com/

-frostfires.com/

-hii.co.il/

-jtweeter.com/

-phitter.com/

-posts.be/

-ru2day.ru/

-talk.co-op.org/

-mulestable.net/

-wiewatenwaar.nl/

-grupr.us/

-microdeo.de/

-crazythings.net/

-359bg.net/

-egg.bg

-bentio.com/home

-slamka.com/

-www.telegraf.bg

-youare.com/

-www.koornk.com

-www.xesbg.com/

-internetbulgaria.org

едит: Махнах го. Уж ги проверих пак, но стават грешки :)
 
Последно редактирано:
Re: пр5 страница за 20 мин.

Butch, добре би било да напишеш кои от тези сайтове са Български... за много хора другите нямат никакъв смисъл и не се интересуват от тях.
 

Горе