SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

пясъчник

netsurfer

Ипотпал ФЕН :)
Един от сайтовете ми след смяна на ключовата дума /не само в сайта, ами й в линковете към него/ влезе дълбоко в пясъчника,
въпроса ми е ако си взема стар домейн от същата ниша и редиректна домейна който е в пясъчника към новия /защото има много линкове към него вече/, дали би помогнало новия /стар като време ;)/ домейн да се ранква добре и да не взезе в пясъчника? ;D
 
Re: пясъчник

Струва ли си усилията или ще си изчакаш както останалите.

Не било въпрос до тея красиви понятия дето ползваш, а най ми било до authority..
 
Re: пясъчник

Струва ли си усилията или ще си изчакаш както останалите.

Не било въпрос до тея красиви понятия дето ползваш, а най ми било до authority..
кое да си струва, да плясна едни редирект ли??

Някой да сподели нещо??

Според мен няма да навреди на другия домейн, защото ако вреди да му плясна един редирект към някой конкурент ;D
 
Re: пясъчник

Въпроса е актуален ;)
Дали ще се предадат линковете от сайта в пясъчника към другия и дали ще му помогнат в SERP-а?

Пуснах сайт за игри, почна да катери серпа, на втория ден 250 UV и 3-та страница, и на третия ден - пляяяс - в пясъчника и го няма никъде :mad: и така вече близо седмица :eek:

Колеги от форума ми помогнаха много с качествени линкове, ще изчакам гугъл да ги захапе и ако не излезе му пляскам един редирект вече.
 
Re: пясъчник

Пуснах сайт за игри, почна да катери серпа, на втория ден 250 UV и 3-та страница, и на третия ден - пляяяс - в пясъчника и го няма никъде :mad: и така вече близо седмица :eek:
Това да не е домейнът, който си купил от тднам?
 
Re: пясъчник

Това да не е домейнът, който си купил от тднам?
не, този е нов от около 2 месеца - kefq.net
този от тднам си седи на 8 страница без да му давам много зор.
Ще изчакам още малко и ще го редиректна към другия ...
 
Re: пясъчник

аз в крайна сметка несъм в пясъчника, май са ми наложили едно от онези 300+ наказания :eek:
За нищо не излизам в серпа, даже за allinurl - http://www.google.bg/search?q=allinurl:kefq&hl=bg&pwst=1&start=0&sa=N
ме няма на първа страница :eek:

За първи път ми се случва подобно нещо, някой да знае за какво става въпрос??
едит - ще пусна нова темичка за да я видят повече хора ;) - http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=1632
 
Последно редактирано:

Горе