SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

страници без вътрешен линк

johnny

trigger hippie
Здравейте,

всичките страници без вътрешен линк влизат във вторичният индекс, те са динамични и се генерират автоматично. Единственият линк, който получават е външен и евентуално по-късно, ако се създаде такава страница и вътрешен. Въпроса ми е мога ли да класирам страници без да съм ги линкнал вътрешно?
 
Re: страници без вътрешен линк

Нещо не мога да се ориентирам във въпроса. Ако може схемичка като за по-прости хора.
 
Re: страници без вътрешен линк

Хубав пример мога да дам със сайта на lyricsmode

http://www.lyricsmode.com/lyrics/t/webmasterbgorg/bgkulinar.html

въпросната страница ще се индексира, ако получи линк от вън, но няма да влезе в главният индекс и няма да се класира в СЕРПа. Може ли тази страница, без да получи линк от lyricsmode.com да се класира?
 
Re: страници без вътрешен линк

Хубав пример мога да дам със сайта на lyricsmode

http://www.lyricsmode.com/lyrics/t/webmasterbgorg/bgkulinar.html

въпросната страница ще се индексира, ако получи линк от вън, но няма да влезе в главният индекс и няма да се класира в СЕРПа. Може ли тази страница, без да получи линк от lyricsmode.com да се класира?
Може, стига да не си забранил на бота да я вижда.
 
Re: страници без вътрешен линк

A, може, няма проблем. Ето един пример за страница, хванала дори ПР1 (признак, че не е в съплементала) само от външни линкове и която не се линква никъде в домейна си.
 
Re: страници без вътрешен линк

Защо не пробваш със sitemap? :) Все си мисля, че гугъл ги гледа ;]
 
Re: страници без вътрешен линк

Аз съм ползвал много такива страници - обикновено са били ландинг страници за рекламни кампании. Хващат pr2, рядко 3 и о чудо даже и за баклинк стават че и се признава. Хубавото е че никой от сайта не може да стигне до тях.
 

Горе