SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

търся дизайнер

Re: търся дизайнер

Има артисти които не могат да си режат дизайните. Т'ва не ги прави лоши дизайнери :)
 
Re: търся дизайнер

Има артисти които не могат да си режат дизайните. Т'ва не ги прави лоши дизайнери :)

Определено...
 
Re: търся дизайнер

че вадиш по толкова на ден и успяваш да бачкаш цял ден без да се замислиш и накрая си свършил работа

не казвам че отсъства мисловен процес и си зомби през това време. Имам предвид, че някой, който оценява работата си на 100 лв. е малко вероятно да знае какво прави и да може да се обоснове защо точно това е направил. Резултатът не винаги е лош, но винаги може и по-добре... сам казваш, че плащаш толкова за некачествена работа.

а нормалните художници не правят psd дизайни :)
 
Re: търся дизайнер

сам казваш, че плащаш толкова за некачествена работа.
не. казах ча плащам толкова за нормални изисквания към вървежен уеб "дизайн". Относно качеството няма значение за колко пари е винаги може по добре. Ще ти намеря точно толкова кусури и на дизайн за 3000лв колкото и на дизайн за 100лв(често и повече), така че не ми ги пробутвай тия бози. Говорим за регулярна бачкаторска дейност. Не те знам какво си вършил, така че покажи нещо и парите ще си дойдат. Ама да ми излизаш с "аз ще му работя за тия пари" не върви. Докато не покажеш нещо свястно и тия са ти много.

Има си нива на търсене и нива на работа. Когато клиента е "малък" не може да очакваш че ще му се обръща много внимание.

а нормалните художници не правят psd дизайни :)
не мога да разбера, коя "запетайка" те тормози по точно в този израз.
 
За: търся дизайнер

За: търся дизайнер

Здравейте преди няколко месеца попаднах на тази фирма Професионален Уеб Дизайн и ми направиха страхотен сайт на магазин ето го: Ковко 2001.
Взеха ми 600 лв ама си заслужава парите. Мисля 4е правят и само дизайни и лога ама не съм сигурен.
Може да ги питате или им пишете!
 
Re: За: търся дизайнер

Re: За: търся дизайнер

Здравейте преди няколко месеца попаднах на тази фирма Професионален Уеб Дизайн и ми направиха страхотен сайт на магазин ето го: Ковко 2001.
Взеха ми 600 лв ама си заслужава парите. Мисля 4е правят и само дизайни и лога ама не съм сигурен.
Може да ги питате или им пишете!

На тая фирма къде си е дал, някой като им види сайта и най-вече "логото" надали някога ще прибегне до техните услуги.

ПП: Ааа ти уби коча с мистрията бре пич:) Сега го поразцъках от любопитство и не мога да се сдържа да не пейстна няколко представителни извадки оттам:

"Our portfolio includes Airbus, Mercedes, Philips, Hilton, Greenpeace and soon hopefully your company too..."

"Зад гърба ни, това са няколко хиляди сайта направени с много труд и отдаденост.":clap:

Ама си нема работа да дигнеш тая тема от преди 4 години, ама и аз излязох по прост и от теб та се вързах да пиша:eek:
 
Последно редактирано:

Горе