SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

$1.99 за домейн от GoDaddy

Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

Купих си домейн с карта , която съм ползвал и преди
Жалко че само за 1 домейн става промото, бях си набелязал 5 готини домейна и май сгреших в избора си на 1 от тях
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

Жалко че само за 1 домейн става промото, бях си набелязал 5 готини домейна и май сгреших в избора си на 1 от тях

М-да, и аз бях напълнил кошницата, ама хвана само първия. BTW, мисля че става и за трансферни домейни (за годината след трансфера)
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

Значи с дебитни карти Visa Electron на Райфайзен банк и Централна Кооперативна не работи...
Браво на този, който преди време ми каза, че ставало с карти на Райфайзен банк...
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

Да само това ми трябва. Ще си трансферирам домейн името към namecheap то е ясно :)

как са цените там?

тези хипер ефтини домейн кодове в бегитате не стават за подновяване. за там се ползват други
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

Кодове

Euro DNS
DTES5 72% Discount on .ES domain names
1BE50 20% off .Be domains
DTDE4 75% Discount on .DE domain names
DTIT5 82% Discount on .IT domain names Expires
GOAT8 .At 8 Euros
GOBE4 -75% of .be

1and1
promo
 

Горе