SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

19 април мийтинг в софия ?

Re: 19 април мийтинг в софия ?

Аз пък се кефя на добри заведения :)
Нови, стари - все ми е едно.

И аз така :) Заради това чета www.dobavi.info :D
 
Re: 19 април мийтинг в софия ?

Любовта ми към нови заведения, много често ме прецаква. Последния път когато ходих на заведение избрано от програмата бг много се разочаровах. Но не мисля да спирам да опитвам да откривам нови места :D За сега не пиша за заведения, които не харесвам, щото негативизма не ме кефи, но за жалост има заведния, за които съм писала, че ми харесват, а последните няколко пъти виждам, че са дръпналу назад и май се налага да кажа някой друга лоша дума.

Сори за офтопика, но да споделя за ресторант Веселото село. Празнувах си там рождения ден. Бяхме се върнали от чужбина точна деня преди рождения ми ден, нямах време да резервирам щото се борех с часовата разлика и проспах следобеда. На рождения си ден прочетох мнение за Веселото село в една от безплатните книжки и веднага резервирах (за ужас на гаджето ми, който много страда от моите експерименти).

Във веселото село направиха всичко възможно да ме накарат да поръчам предварително за гостите ми, обаче аз устисках на всички атаки и казах, че тва не е селска сватба и кой каквото иска да яде (30 мин ме убеждаваха). Тръгнах си, пратих смс на гостите с адреса и доволна тръгнах да се шматкам.

След 30 мин ми звъни телефона и някой от Веселото село и започва да ми обяснява как иска да ми направи незабравим рожден ден, да ми направи разни блюда, ама така сега да ги поръчам. След 15 мин разговор, човекът видимо ядосан ми каза в прав текст "Ама вие май не можете да си позволите заведение като нашето, няма цяла вечер да ми седите на салата и ракия".

Ядоса ме, но друго искам да ви кажа. Веднага му замислих как като някой напише в Гугъл "Весело село" и ще излиза едно мнение, дето няма да им хареса. Сега ми е смешно, обаче тогава много бях бясна, баш на рождения ми ден да се занимавам с простаци.

И вие ли такива отмъщения мислите :D

ПП. Празнувах си рождения ден във Веселето село, готино заведение е, но собственикът е ... просто не знам как да го нарека. Персоналът явно беше чул разговара ни, защото хората много се срамуваха и се чудеха как да ми се извиняват.

Та къде ще се виждаме на 19ти април :D
 
Re: 19 април мийтинг в софия ?

И Софийското е яко, но собственикът е печелбар на всяка цена, без да се съобразява с чувствата на хората. Все пак не може да говори по този начин, особено, когато някой има празник :(
 
Re: 19 април мийтинг в софия ?

аз обмислям варианта да се вдигна от китно Габрово и да прелетя за тая дата до мястото на срещата.. но дайте предложение за някое хотелче с поносими цени че да има и къде да удария някой друг час сън все пак ;D
 
Re: 19 април мийтинг в софия ?

До вкъщи има хостел-общежитие, като хотел, но спиш в стая с други хора и цената мисля, че е 9 евро на нощувка. Всяка сутрин разни младежки групи се шматкат там и обикновено са чужденци.

Който го устройват такива условия, мога да резервирам. Тука има инфо какво да очакваш http://www.hostelbookers.com/hostels/bulgaria/sofia/12615/
 
Re: 19 април мийтинг в софия ?

До вкъщи има хостел-общежитие, като хотел, но спиш в стая с други хора и цената мисля, че е 9 евро на нощувка. Всяка сутрин разни младежки групи се шматкат там и обикновено са чужденци.

Който го устройват такива условия, мога да резервирам. Тука има инфо какво да очакваш http://www.hostelbookers.com/hostels/bulgaria/sofia/12615/

ми условията не са идеални но пък положителното е че ще има кой да ми го посочи един вид ;) че София ми е мътна Индия доста ;D
благодаря за предложенията и бързата реакция
 
Re: 19 април мийтинг в софия ?

Да кажа само .. въпреки голямото ми желание наистина да дойда да се видя със всички на срещата и тази май ще се наложи да се задоволя със снимките които ще качите тук :(
Благодаря на Руми и entwickler специално за предложенията както и на Кулинарния бог ;) за интереса относно моя въпрос за хотелите.
Обещавам най тържествено че жив, умрял или на носилка но следващия път ще сръбна биричка/и със вас ;D
 
Re: 19 април мийтинг в софия ?

Тази оферта остава ли, да знам да се размърдвам към София :)
 
Re: 19 април мийтинг в софия ?

мисля и аз да дойда. Забера клокси с мене, ама трябва да ни правите компания до ранните часове ;)
Вчера се запознах с пичовете от Limpa.bg, така че и те са на линия :D
 
Re: 19 април мийтинг в софия ?

аз съм зарибен за малките часове !! :)
Само кажете сега последно къде и кога ... ?
 
Re: 19 април мийтинг в софия ?

Време е да се реши къде ще се събирме за да не ставам пак аз организатор и да обикаляме като идиоти заради кретенизма ми да не запазя маса... Аз лично бих се доворил на Руми и на Сашо за избор на кръчме, че ги знам че обикалят интересни места, ама ще чакам Марто да одобри кухнята, че него го знам, че папа хубави неща и обичам да му ровя из чинията когато не ме бие през ръцете
devil2.gif
 

Горе