SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

27 % CTR Click-through rate в Golden Pages

bgkulinar

Меринджей
27 % CTR Click-through rate в Golden Pages

С други думи 27 клика на всеки 100 показвания на техни реклами. Мисля, че малко са послъгали. Ще се обоснова: въртях ги на моя сайт като програма на Изитата, къде ЦТР ми под 0.5. Вървят и като адсенс, където ЦТР, разбира се е тайна, но пак е мноооооого нисък. Вярно, че показва още 2 или 3 рекламки, а те смятат ЦТР на кампания, ама пак не виждам как ще постигнат толкова. Все пак се показват почти на всички банер импресии.

Нищо лично, просто математика.
 
Re: 27 % CTR Click-through rate в Golden Pages

27 % ама не на техни реклами на други сайтове а на реклами на техни клиенти на техния сайт
това е нещо като ти да имаш 27% CTR от AdWords
верно е малко много ама ако си първи в редичката не е невъзможно
 
Re: 27 % CTR Click-through rate в Golden Pages

WTF..?

-Идеалната стратегия

-Адекватен изпълнител | може още

-Истински бюджет | винаги може още

след рекламите...

[size=+1]Отивам да кликна на билборда до нас![/size]
 
Re: 27 % CTR Click-through rate в Golden Pages

WTF..?

-Идеалната стратегия

-Адекватен изпълнител | може още

-Истински бюджет | винаги може още

след рекламите...

[size=+1]Отивам да кликна на билборда до нас![/size]

ко кайш бабиното?
 
Re: 27 % CTR Click-through rate в Golden Pages

изитата при мен имаха в пъти по-лоша кликаемост от адсенса и ги зарязах, а й докато чакам да ме одобрят 2-3 рекламиращи мина около месец ...
 
Re: 27 % CTR Click-through rate в Golden Pages

От изитата за БГ изкарвам повече пари, отколко адсенсе, при ЦТР в подобен порядък, но темата беше за ЦТР на рекламодател.
 
Re: 27 % CTR Click-through rate в Golden Pages

От изитата за БГ изкарвам повече пари, отколко адсенсе, при ЦТР в подобен порядък, но темата беше за ЦТР на рекламодател.
аз точно банер на същия рекламодател бях сложил и имах по 3-4 клика, като на същата позиция с адсенс имам по 40-50 клика :eek:
 

Горе