SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

33% конверсия в Амазон за един ден.

bgkulinar

Меринджей
Мдам, правилно сте прочели, чак на мен не ми се вярваше като си гледах статса. Вчера 13-ти имам 5 поръчки от 15 клика. Най-хубавото е, че са поръчани скъпички неща.

1. HP Pavilion DV9730US 17.0" Entertainment Laptop (AMD Turion 64 X 2 Dual Core TL-64 Processor, 3 GB RAM, 250 GB Hard Drive, Vista Premium) Radiance
2. Nokia N800 Portable Internet Tablet 2 пъти
3. Griffin 8135-IPHELNSB Elan Leather Sleeve Case with Clip for iPhone
4. Microsoft Ladies Laptop Tote - Manhattan (Red trim)

Ако няма връщане и отказ, ще изкараме за една биричка. :)
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: 33% конверсия в Амазон за един ден.

Разбира се, това е инцидент, но ако някой се интересува, това е домейнът, от който са пратени клиентите.
 
Re: 33% конверсия в Амазон за един ден.

Ако някой се интересува, ето и комисионите:

HP Pavilion DV9730US 17.0" Entertainment Laptop (AMD Turion 64 X 2 Dual Core TL-64 Processor, 3 GB RAM, 250 GB Hard Drive, Vista Premium) Radiance, цена $1,099.00, комисион 2.27%, брой 1, комисион $25.00

Nokia N800 Portable Internet Tablet, цена $228.56, ком.4.00%, брой 2, ком.$18.28

Griffin 8135-IPHELNSB Elan Leather Sleeve Case with Clip for iPhone, цена $20.84, ком. 3.98%, брой 1, ком.$0.83
Microsoft Ladies Laptop Tote - Manhattan (Red trim), цена $52.83, ком.3.99%, брой 1, ком.$2.11
 
Re: 33% конверсия в Амазон за един ден.

Питам те, защото имам един сайт, които така и не можах да подкарам. Какви ли не програми опитвах, но не ще и не ще да изкарва парички.

Уникалните са му 30-40-50 на ден, главно от Северна Америка. Сега му спретнах един амазонски магазин + уиджети, пък да видим. :)
 

Горе