SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

404 (Not found)

woodmonster

New member
Проблема ми е следният: В профила ми в (инструменти за уеб администратори) имам съобщение за 2 не намерени страници. Тези страници дефакто съществуват и се отварят без проблем. Проследих връзката от къде е установена информацията и ми показва, че е от сайт който линква към моя сайт. Като влезна във въпросният сайт (линкващ към мен) там линковете си работят и всичко е наред (при клик отивам в моя сайт). Интересува ме защо това съобщение се е появило и мога ли да направя нещо по въпроса? Също ме интересува това може ли да навреди на класирането на страниците ми в Гугъл?
 
Последно редактирано:
Re: 404 (Not found)

Може в момента на проверката ботът да е нямал достъп до тези две страници заради проблем по трасето.
 
Re: 404 (Not found)

Провери дали са ти включени в sitemap-а.
Хайде стига с глупостите. И ако ги има/няма в сайтмапа какво? Една страница връща 404 независимо дали е в сайтмапа или не.
 
Re: 404 (Not found)

В сайтмапа са. Относно проблема ми аз няма какво да направя, да се надявам, че бота ще ги види и ще се реши проблема.
 

Горе